Yaza Girerken Mobilya Kampanyaları

Mobilya değişiklikleri her evde birkaç senede bir ihtiyaç duyulan bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyacın mevsimi olmuyor. Ancak ülkemizde iklim şartlarından dolayı genelde yenilikler ve böyle alışverişler bahar ve yaz aylarına bırakılıyor. Mobilya mağazaları ve firmalar her zaman müşterilerine yeni fırsatlar sunsa da müşterilerinin tercihlerinden dolayı yaz aylarında daha güzel sürprizler hazırlıyorlar. Yaz mevsiminin yaklaşıyor olması da yine bir telaş başlattı. Firmalar mobilya kampanyaları ile bu dönemi bekleyen müşterilerine yine kolaylıklar ve fırsatlar getirdi. Böylece 2014 tasarımlarını geç de olsa satın almak isteyeler hemen harekete geçti.

Teknolojik imkânların artması ve üretimin fazlalaşması fiyatlara da yansıyor ancak ne müşterilere ne de firmalara bunlar yetmiyor. Büyük mobilya firmaları bu yılki tasarımlarını müşterilerine daha fazla ulaştırabilmek için yeni kampanyalarla boy gösteriyor. Tasarımları görmek kanepeleri ve koltukları yenilemeye karar vermek için yetiyor ancak fiyatların bu kadar uygun olması da durumu pekiştiriyor. Ayrıca evlenecek olanlar için yapılan çeyiz kampanyaları da yeni çiftlerin işini kolaylaştırıyor. Sunulan farklı ödeme fırsatları hesap kitap yapmayı kolaylaştırırken dar gelirliler için de imkân sağlıyor.  Evlenmeyi düşünenlerin hala karar vermemiş olsalar dahi şimdiden mobilya kampanyaları ve fırsatlara göz atmasında yarar gözüyor.

Günümüzde birçok eşyayı aynı mağazadan almak ekonomik olarak büyük yarar sağlıyor. Çünkü mağazalar toplu alışverişlerde büyük indirimler sunuyor. Kimi zaman eşya değiştirilmesi gibi kampanyalarla da indirimler gerçekleştiriyor. Çeyiz setlerinin satışa sunulması, bunlarla beraber koltuk takımları, kanepeler gibi mobilyaların da indirimle satılması da kara kara düşünenlerin işini kolaylaştırıyor ve cazip fiyatlar herkesi alışverişe çekiyor.  Ancak fırsatlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Genç odaları, yatak oda takımları gibi diğer temel eşyalarda da müşterilere ayrıcalıklı mobilya kampanyaları yeteri kadar sunuluyor.

 

yaza-girerken-mobilya-kampanyalari-1

yaza-girerken-mobilya-kampanyalari-2

yaza-girerken-mobilya-kampanyalari-3

yaza-girerken-mobilya-kampanyalari-4

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir