Yatak Odası Dekorasyonları

Yatak odası dekorasyonlarında şıklıktan ziyade, hissedeceğiniz huzur ve rahatlık da çok önemlidir. Yatak odanızı nasıl dekore etmeniz gerektiği ile ilgili sizlere bir kaç püf nokta vereceğiz.

Yatak odası dekorasyonlarında şömineye yer vermeniz odanın nüansını değiştirecektir. Odanıza pratiklik katmak açısından küçük bir çalışma masası da koyabilirsiniz. Size sakinlik ve huzur vermesi açısından yatak odanızı doğal toprak tonları ile dekore edebilirsiniz. Odanızda sadece yataktan ziyade kullanışlı ve rahat koltuklar koyarak, hoş sohbetlerinizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Başucunuzdaki romantik görünümlü sandalyelerin üzerine sabahlığınızı atmak için gayet hoş bir çözüm olabilir..

Kirli beyaz renklerinde şık aksesuarlar ve mobilyalar ile kullanacağınız ışığı geçiren bir perde ile, dışarıdan gelen doğal ışığın içeriye yansımasını sağlayabilir, bu sayede odanızı daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Eskitilmiş ahşap görünümlü parkeler ile odanıza daha da sofistike bir hava katabilirsiniz.  Başucunuzdaki loş ışıklı gece lambasının yanık kalması ile birlikte, gece karanlığında bile odanızın içindeki o rahatlığı hissedebileceksiniz. Duvarların genelinde pastel tonların kullanmanız sakin bir hava katacaktır yatak odanızın içine.. Bu kadar sakinlik yeter biraz da renk katalım diyorsanız, mavi bir okuma koltuğu da bu sakin odaya gayet de canlılık katacaktır.

Yatağınızı cam önüne yerleştirmek zorundaysanız, pencerelerden soğuk gelmemesi için yüksek yatak başlarını tercih etmenizi öneririm.  Fon perdeler kullanırsanız, şık bir yatak bağı dekorasyonu gibi gösterebilirsiniz ve bu da pencereli duvarlarda bütünlük sağlayacaktır. Modern ve romantik çizgiler kullanarak yatak odanızı daha da şık bir hale getirebilirsiniz.  Odanızın hatlarını belirlemek için desenli duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.  Yatak ucuna da puflar koyarak, hem çok şık hem de kullanım kolaylığı açısından yatak odanızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

 

ider-mobilya-myra-wood-yatak-odasi-takimi

 

kilim-mobilya-serace-yatak-odasi-takimi

 

mondi-mobilya-novel-yatak-odasi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir