Weltew Mobilya Oturma Grupları

Sizde evinizden sıkıldıysanız, küçük değişikler yapmanın zamanı geldi diyorsanız, eviniz için farklı alışverişler yapabilirsiniz. Evin en çok kullanılan ve en çok görünen yüzü olan salonlar ve oturma odaları değişiklik yapmak için en uygun alan. Eskiden yapılan sıkıldıkça koltuk yüzü değiştirme modası, değişen trendlerle rafa kaldırıldı. Artık daha kreatif, daha modern mobilya modelleri tercih ediliyor. Weltew mobilya bu nokta da müşterilerine özgün ve modern modelleriyle en iyi hizmeti veriyor.

Aradığınız oturma grubunu Weltew mobilyada rahatlıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi, renk ve model çeşitliliği ile herkesin tarzına göre bir koltuk bulmak burada çok kolay. İstediğiniz renkte ve modelde oturma grubunu alarak üstüne bide kendi yaratıcılığınızı kullanarak salonunuza istediğiniz, görüntüyü verebilir, eski sıkıldığınız havasından kurtulabilirsiniz. Weltew mobilya müşterilerine sunduğu fonksiyonel oturma gruplarıyla, sıradan modellerin çok daha ötesinde tasarımlar sunuyor. Örneğin; kol kısımları ahşap olan modeller aynı zamanda sehpa görevi gördüğü için çay keyiflerinizi uzandığınız yerden yapmanıza imkan veriyor.

Her cebe hitap eden, müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata satan, Weltew mobilya sizi uzun zamandır istediğiniz değişikliği yapmaya itecek. Ürün çeşitliliği denince ilk akla gelen bu firmada maksi takımlar, delüks takımlar, köşe takımları ve salon takımlarıyla her ortama, her isteğe uygun, aynı zamanda en kullanışlı modeli müşterilerine sunuyor.

Hayatınıza küçük değişiklikler katmak istiyorsanız buna evinizden başlayabilirsiniz. Salonunuz bunun için en mantıklı yer olur. Oturma grubunuzu değiştirdikten sonra, salonunuzdaki ufak ayrıntıları da düzenleyerek yeni bir eve taşınmış hissi verebilirsiniz. Oturma grubunuza uygun renkte yeni bir perde ve tezat renklerle de farklı kırlentler hazırlayarak, daha modern, daha enerjik bir ortam yaratabilirsiniz. Bütçenizi değil yaratıcılığınızı zorlayarak, Weltew mobilya kalitesinden ve uygun fiyatlarından faydalanarak istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

 

2016 Weltew Mobilya Maxi Takım Modelleri ve Fiyatları

inci-maxi-takim

malta-maxi-takim

 

2016 Weltew Mobilya Delux Takım Modelleri ve Fiyatları

venedik-delux-takim

flower-delux-takim

 

2016 Weltew Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

olivia-koltuk-takimi

dominic-koltuk-takimi

 

2016 Weltew Mobilya Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

magnesia-salon-takimi

firuze-salon-takimi

 

2016 Weltew Mobilya Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları

magazin-kose-takimi

cooper-kose-takimi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir