Tuvalet ve Banyo Aydınlatması

Tuvalet yada banyolarda genelde bol ışığa ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun sebebi bir çok ihtiyacımızı daha doğrusu dışarı çıkmadan kendimiz için yapacağımız son düzenlemeleri buralarda yapmamızdır.

Traş olurken, makyaj yaparken, cilt ürünlerini kullanırken, giyinirken bir ayna karşısında bol ışıklı bir ortam olmalıki tam olarak cildimiz üzerinde nasıl değişiklikler meydana geldiğini görmemiz gerekir. Öncelikle evimizin bu bölgesindeki ışıkların gölgeden arındırılması gerekmektedir. Küçük banyo ve tuvaletler için ayna lambaları yeterli olurken, büyük tuvalet ve banyolarda tavan kısmına yerleştirilebilen armatürler kullanılması gerekmektedir.

Diğer yandan ışığın aynaya vuruş şekli çok önemlidir. Küçük aynalar için iki yanlı aplikler olmalıdır ki yüzünüzün her iki yanınıda rahatlıkla aynada en ince detayına kadar görebilesiniz. Eğer büyük bir aynaya sahipsek o zaman durum biraz daha farklıdır. Bu aynalara gömme olan dekoratif armatürler yardımıyla ışık sağlanmalı ve bunu tavan bölümünde bulunan armatürlerde desteklemelidir.

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-1

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-2

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-3

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-4

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-5

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-6

 

tuvalet-ve-banyo-aydinlatmasi-7

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir