Sallanan Koltuk Modelleri

Evlerinizi böyle dekore edin, şöyle bir tarz benimseyin, bu renk tonlarından uzak durun bu renkleri mutlaka kullanın, gibi gibi onlarca hatta yüzlerce tavsiye duyabilirsiniz ev dekorasyonu hakkında. Aklınızda imgeler oluşur, bir çok dekorasyon örneği incelersiniz, son hepsini bir araya getirir kendi tarzınızı yaratırsınız. Mobilya seçimi, duvar rengi seçimi veya dolap seçimi bir yana evlerimizi asıl özgün hale getiren şeyler aksesuarlardır. Modern, klasik, eski yeni bir çok akseuar evlerimizi diğer evlerden farklı bir hale getirir. Bu aksesuarlar içerisinde ilk çıktığı zamanlardan bu yana asla değerini yitirmemiş bir model vardır, tabiki sallanan sandalyeler. Buna biz akseuar dedik çünkü bu sandalyeler tam olarak direk kullanılan ürünler değil. Daha çok ortama hava katmak, dekorasyonu tamamlamak için kullanılan malzemelerdir. Tabi, bu sandalyelerin ne kadar konforlu olduğunu aslında kullanılabilse ne kadar iyi olacağını görenler bunun koltuk versiyonlarını da yapmıştır. Koltuk olanlarını işte mobilya olarak değerlendirebiliriz.

Yaratıcı olmak farklı olmak anlamına gelir. Diğerlerine benzemeyen, özgün ve orijinal olan demektir. Sallanan koltuk modelleri dekorasyon tarihi boyunca yapılan ve kullanılan en orijinal, en şık, en farklı tasarımlardan bir tanesidir. Ne kadar konforlu olduğunu ancak kullananlar bilir. Bebeklerini uyutamayan annelerin babaların en çok ihtiyaç duyduğu sandalya, koltuk modellerinden bir tanesidir. Eve bir bebek geliyorsa siz de aynı zamanda zaten sallanan sandalye almayı planlıyorsanız hiç zaman kaybetmeden koltuk modelini alın deriz. Koltuk modeli ile istediğiniz zaman bebeğinizi uyutabilirsiniz. Şimdilerde yeniden moda olmaya başlayan bebek emzirme koltukları yerine de sonrasında kullanabileceğiniz bu koltuk modellerini edinebilirsiniz.

Yeni nesil ev dekorasyonlarında farklı nesneleri farklı amaçlar ile kullanılırken görüyoruz. Mesela duvara asılan kocaman bir bisiklet bunların en popülerleri. Bisikletten sonra

havadan zincir sarkıtılmış ona kocaman bir araba tekerleği asılması, tuğla bir duvara pencere pervazı takılması gibi daha da çeşitlendirebileceğimiz tasarım kullanımları söz konusu. Bunların içerisinde en klasik olanı ise sallanan sandalye modelleri kullanımı olsa gerek. Aksesuar olarak kullanılanlar dışında şık ve kullanışlı mobilya modellerini de galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlerinizi Şenlendirecek İkea Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Dinlendirici, huzur verici, rahat ve şık yatak odası genelde arzu edilen bir durumdur. Yatak odası dekorasyonunda kişinin kendi tarzını yaratması...

Kapat