Parlak Renklerle Döşenmiş 16 Salon Dekorasyonu Örneği

Her zamanın kendine ait bir tarzı, bir modası vardır. Moda genel olarak kıyafet veya en fazla takı olarak algılansa da aslında her şeyin kendi içerisinde bir modası vardır. Daha doğrusu modanın etkisi hayatımızdaki her şeye yansır. Renk modası kıyafetlerimizi, takılarımızı, saçlarımızı, kullandığımız aksesuarlarımızı ve hatta evlerimizi etkiler. Bu yılın trend renkleri soft renklerse evini boyatmak isteyenler de bu yılın modası soft renklerden tercih ederler. Eğer bu yılın modası retro tarz dekorasyonlarsa evinde yenilik yapmak isteyenler veya yeni ev alanlar evlerini bu modaya göre dekore ettirirler. Bir de her yılın modasına hiç bakmayan, kendi tarzını kendi  yaratan, canı ne istiyorsa onu giyen, evinde nasıl bir görüntü istiyorsa modaya trendlere hiç bakmadan onları uygulayanlar vardır. Bu yılın mat ve pastel renk trendine inat, parlak renklerle döşenmiş 16 salon dekorasyonu örneğini bir araya getirerek, kendi tarzını kendi yaratanlara destek olmak istedik.

Parlak renkler ister mutfakta, ister yatak odasında ister oturma odasında kullanın zor renk tonlarıdır. Daha doğrusu renk çeşitleridir. Kırmızının soft tonunu veya mavinin pasten tonunu dilediğiniz yerde dilediğiniz renk ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Ancak renklerin parlak tonları işin içine girdiğinde durum değişir. Parlak renkler kontrol edilmesi zor, başka renklerle kontrast edilmesi oldukça zor renklerdir. Salon dekorasyonlarında parlak renkleri koltuk takımları ile kullanabilirsiniz. Bunun için de parlak kadife koltuk takımları veya parlak deri koltuk takımları en iyi seçeneklerdir. Eğer ortaya parıl parıl göz alıcı bir görüntü çıkmasını istemiyorsanız, bu koltuk takımlarını aynı renk tonlarındaki pastel donuk daha doğrusu mat dekoratif ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Soft bir ışıklandırma ile de bu renklerin hakimiyetini kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Parlak tonlu bir salonun ışıklandırması loş hatta biraz karanlık olabilir. En çeşitli, en farklı parlak renklerle döşenmiş salon dekorasyonu örneklerini galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Evliler İçin Ev Dekorasyonu Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Alfemo Mobilya ile Evinize Şıklık Katın

1997 yılından bu yana hizmet veren Alfemo mobilya ürettiği özgün mobilyalar ile birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başardı. Müşteri memnuniyeti...

Kapat