Mondi Mobilya Compact Vitrin ve Kitaplıklar

Ev dekorasyonu için yapılan alışverişlerde mutlaka bakılan mağazalardan biri olan Mondi mobilya, sektörün en bilinen firmalarından biri. Koltuk takımlarında, yatak ve yemek odalarında başarılı tasarımlar yapan firma, bu başarıyı diğer ürünlerinde de müşterisine sergiliyor.

Salonların en gözde aksesuarlarından olan compact vitrinler, piyasada en çok talep gören ürünler arasında. Bu yüzden Mondi mobilyanın tasarımlarının başarısı, salonlarda da karşımıza çıkıyor. Televizyon ünitesi tarzında ki bu modeller, içine LCD ekranlar yerleştirmek için son derece kullanışlı. Üstelik çok şık bir görüntüsü var. Mondi mobilya tasarımcıları tarafından geliştirilen bu vitrinler, televizyon ünitelerinden farklı olarak, daha fazla eşya konulabilecek şekilde dizayn edilmiş. Bu nedenle bazı müşterilerin kullanışlılık açısından daha fazla tercih ettiği modeller arasında.

Compact vitrinlerin tasarımına göre, yanlarında veya üstünde yer alan kitap bölmeleri, okurlar için çok kullanışlı. Her an elinizin altında kitap olsun istiyorsanız, televizyonunuzun yanına koyabilir, dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Ayrıca bu sayede, devamlı gözünüzün önünde olacağı için, bu şekilde kitap okumayı unutmamanızı sağlayacak ve okuma alışkanlığınıza da yardımcı olacak.

Mondi mobilya tasarımıyla bu compact vitrinlerden satın alıp salonunuza şık bir görünüm katabilirsiniz. Normal vitrinlerden ve televizyon ünitelerinden farklı olarak dizayn edilen bu ürün çok daha kullanışlı. Hem vitrin, hem kitaplık, hem de televizyon ünitesi olarak kullanabileceğiniz bir model. Diğer üç modeli ayrı ayrı almaktansa bu ünitelerden edinip çok daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik eski tip vitrinlerden çok daha şık bir görüntüsü olan bu modeller, firmanın piyasada ki diğer firmalardan farklı olarak ürettiği ürünlerden biridir. Bir çok özelliğini bir arada kullanabileceğiniz bu vitrinlerle kendi konseptinize özel bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

elegance-compact-vitrin

Elegance Compact Vitrin

 

eylul-compact-vitrin

Eylül Compact Vitrin

 

grand-compact-vitrin

Grand Compact Vitrin

 

lalezar-compact-vitrin

Lalezar Compact Vitrin

 

larissa-compact-vitrin

Larissa Compact Vitrin

 

mabel-compact-vitrin

Mabel Compact Vitrin

 

nepal-compact-vitrin

Nepal Compact Vitrin

 

porto-compact-vitrin

Porto Compact Vitrin

 

romantica-compact-vitrin

Romantica Compact Vitrin

 

vegas-compact-vitrin

Vegas Compact Vitrin

 

venita-compact-vitrin

Venita Compact Vitrin

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir