Modern Salon Boya Renkleri

Salon dekorasyonları yirmi yıldan önce yenilenen dekorasyonlar değildir. Koltuk takımları, masalar, tv ünitesi ve diğer tüm detaylar yenilemesi çok pahalı, çok zahmetli parçalardır. Durum böyle olunca evlerimizi hızlı bir şekilde yenilemenin en kolay yolu duvar dekorasyonlarını yenilemektir. Modern salon boya renkleri ile evlerin havasını en hızlı ve en ekonomik şekilde değiştirmek artık çok kolay. Ister kendiniz boyayın isterseniz boyacı ile anlaşın. Bundan bir kaç sene öncesine kadar evi boyamak da oldukça zor bir işti. Boyaya su karıştırmak, boya tonunu ve kıvamını tutturmak, o kısa kötü fırçalar ile duvarı dalgalandırmadan boyamak neredeyse imkansızdı. Şimdi istediğimiz uzunluğa gelebilen bu boya fırçaları ile herkes evini istediği şekilde boyama şansına sahip olabiliyor. Yenilikçi ve modern boya renkleri kadar kolay kullanımlı duvar boyaları bizlerin yardımına koşuyor. Ben hiç uğraşmak istemem derseniz tabi ki boyacı ile de anlaşabilirsiniz.

Değişen renk trendleri doğal olarak evlerimizin boya badana renklerini de etkiledi. Krem renkleri, sarı tonları ,fil dişi, kum beji ya da buz beyazı. Bu renk tonları bir zamanların en popüler duvar boyası renkleri iken şimdilerde demode oldu. Modern salon boya renkleri denince şimdi akla gelen ilk renklerde gri, vizon rengi, füme rengi ile tonları oluyor. Ama bu renkler çok koyu, odaları karartır derseniz hiç vakit kaybetmeden hazırladığımız örneklere bakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü son derece karanlık gibi görünen bu boya rengi tonları çok havalı, çok şık ev dekorasyonlarının olmazsa olmazlarından biri haline çoktan geldi bile. Açık ya da bazı canlı renk tonları ile kombinlenen, sıcacık ortamların en güzel renkleri haline geldi. Mavinin elli tonunu da salonlarımızın şık duvarlarında rahatlıkla kullanabiliyoruz. Indigo mavisi denen canlı, lacivert mavi tonu da oldukça sevilen salon boya renklerinden bir tanesi.

Ferah ve şık bir salon için, vizon rengin açık tonlarını veya pudra renginin en açık pastel tonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu yılın modern salon boya renkleri ve örneklerini görmek için galerimize göz atmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan En Güzel İkea Salon Aksesuarları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2015 Ayakkabı Dolabı Modelleri

Eskiden ayakkabı dolabı modelleri hantal ve büyük olarak tasarlanırdı. Evlerin metrekareleri önemsenmeden yerleştirilen bu hantal ayakkabı dolapları, görsel açıdan çok...

Kapat