Modern Beyaz Salon Dekorasyon Fikirleri evdemob

Biraz hayal gücü, biraz el emeği, biraz zaman ve çok az para. Harika bir ev dekorasyonu için dekorasyon dergilerindeki milyarlık mobilyalara sahip olmak zorunda değilsiniz. Nasıl ki bir çok insan yine o dergilerdeki malikanelerde yaşamıyorsa, o dergilerdeki aşırı lüks dekorasyon fikirleri de aynı şekilde çok uygulanabilir değil. Bugün sizlere ekonomik eşyalar ile hazırlayabileceğiniz modern beyaz salon dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ekonomik diyoruz, çünkü aslında biz ekonomik bir yenileme yapmak istersek kolayca yapabiliriz. Ekonomik dekorasyon için evinizde var olan eşyaları yenileyebilir veya onlar yenilenmeyecek durumda ise düşük bütçeli olanlarını bularak işe başlayabilirsiniz.

Beyaz renk, zamana ne olursa olsun asla modası geçmeyen, eskimeyen, bıkılmayan bir renktir. Tüm renkler gibi zaman içerisinde bazı değişimlere uğrar belki bir zamanlar kullanıldığı kadar popüler olmaz ama yine de asla demode olmaz. Modern beyaz salon dekorasyon her daim kabul gören, yenilikçi ve şıktır. Bu salonlarda mobilyaların büyük bir kısmını beyaz renk ile tonlarıdan seçebilirsiniz. Ancak unutmayın tüm odanın, koltukların, aksesuarların duvarların beyaz olması size kendinizi uzayda daha doğrusu boşlukta gibi hissettirebilir. Kullandığınız tonuna göre değişebilir olsa da beyaz rengi uygun tonlar ile kombinleyerek kullanmak en güzelidir. Eğer sadece açık renkleri, pastel renkleri seviyorsanız salonunuzda beyaz koltuklarınızı pembe gibi, pudra rengi ya da leylak rengi gibi soft ve pastel renklerdeki aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Canlı ve parlak renkler ile hareket katmak istiyorum derseniz de lacivert, kırmızı, yeşil renk tonları beyazı hareketlendirmek için en güzel renklerdir.

Modüler mobilyalar son zamanların en çok kullanılan kelimelerinden bir tanesi. Modüler mobilyalar ve ergonomik mobilyalar aynıdır. Ikisi de ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilecek, açılıp kapanabilecek tarzdaki mobilyalar anlamına gelir. Misafir sever bir eviniz varsa açılıp yatak olabilecek tarzda beyaz bir koltuk bu salonda uygun olur. Açılır koltukların diğerleri kadar şık durmadığını söylemek yanlış olur. Yeni nesil tasarımlar oldukça başarılı. Modern beyaz salon dekorasyon fikir örneklerini galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tek Renk Salon Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2016 Mondi Mobilya Modelleri

20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Mondi Mobilya, Şubat 2006’da Boydak Holding bünyesine katılmış olup, kısa zamanda sektörde önemli bir...

Kapat