Marshall Mum Işığı Rengi İle Dekorasyon Fikirleri

Evlerimiz bizi yansıtır,bizim kişiliğimizi hayal dünyamızı tarzımızı. Bunu iki şekilde yapar, renkleri ile mobilya modelleri ve tarzı ile. Bu yüzden ev dekorasyonlarında renk seçimi ile tarz seçimi çok önemlidir. Biz ev dekorasyonuna aslında o kadar da önem vermiyormuş gibi görünsek de perdemizin renk tonu ile tarzı bile aslında bizi yansıtır. Renk konusu bu noktada ayrı bir önemlidir. Bazı markaların renk tonları o kadar özel ve farklıdır ki biz evlerimizi o renk ile değil de o renk tonu ile dekore etmek isteriz. Marshall mum ışığı renk tonu da bu özel, diğerlerinden farklı renk tonlarından bir tanesidir. Marshall mum ışığı rengi ile dekorasyon fikirleri bize şık, ferah, elit bir salon aynı şekilde elit ve huzurlu bir yatak odası dekorasyonu imkanı verir. Ancak örneklerine baktığınızda anlayabileceğiniz bu farklı hava sayesinde siz de hem kendinizi daha iyi ifade etmiş olursunuz hem de ferah, huzurlu bir ortama sahip olursunuz.

Ev dekorasyonlarını odaların fiziksel özelliklerine göre belirliyoruz. Küçük ve dar odalarda daha farklı bir tarz izlerken diğerlerinde daha farklı bir tarz izliyoruz. Sevdiğimiz renkleri tüm odalara eşit dağıtmaya çalışıyoruz. Eğer sevdiğiniz renk koyu bir renkse ve eviniz küçükse o zaman o rengin açık tonlarını bulmaya onları kullanmaya çalışın. Böylece karanlık ve küçük bir eviniz olmaz. Ayrıca evlerdeki renk seçiminde pencerelerin büyüklüğü, ne kadar ışık aldığı, evin kaçıncı kat olduğu gibi konular da ayrıca önem taşır. Marshall mum ışığı rengi ile dekorasyon fikirleri örneklerine baktığımızda bu renk tonunun en alt katlardan en üst katlara kadar her tarz evde uygulanabildiğini görüyoruz. Açık ve parlak bir renk tonu olduğu için ışık almayan evlerde bile kolaylıkla kullanılabilir. Bu renk tonunun en güzel yani sadece salon ve oturma odası için değil mutfak, yatak odası ve hatta banyo duvarları için bile kullanılabilir. Klasik mobilya renk tonlarına yakın olduğu için de uyumlu mobilya kolay bulunur. Galerimizde çeşitli örneklerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Koridor Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kendin Yap Hediye Fikirleri

Bir insanın en mutlu olduğu anlardan bir tanesi, özel bir günde hediye almaktır. Özel bir gün olmasa bile hediye almak...

Kapat