Lüks Mutfak Dekorasyon Modelleri

Bayanlar; kendine, eşine, çocuklarına, gelen misafirlerine rahat hizmet edeceği bir mutfağı olsun ister. Dekorasyon ve konforu istediği gibi ise ev dizaynının, işte o zaman o mutfaktan neler çıkarır bayanlar. Bulunduğunuz yer insan keyif ve mutluluk verdiğinde daha isteyerek ve pratik şekilde olması sağlanır. Hanımların işlerinin mutfaklarda kolaylaşmasını sağlayan elektrikli mutfak aletleri, ankastre ürünler mutfağın tasarımında hem lüks, hem konforlu hem de pratik bir tasarımın oluşmasına imza atar.

Her eve göre değişen mutfak ölçüleri ve bunlara uygun lüks mutfak seçimini yapabilirsiniz. Amerikan mutfak tasarımları kapalı mutfaklara göre daha rahat ve daha tarz dekore edilebiliyor. Bu yılın en çok tercih edilen lüks mutfak modellerinden biri de beyaz mutfak dekorasyonu bu tarzda ki mutfaklar genelde birbirine zıt renklerde renkler ile çok hoş bir görünüm oluyor. Beyaz ile siyah mutfakta çok hoş duruyor. Beyaz mutfak dekorasyonu yani ankreste seçimi siyah beyaz mutfak modelleri ya da siyah yakınsamalı gri olanlar da çokça tercih ediliyor. Yemek takımlarında ahşap rengi kullandığınızda mutfağınızın nasıl bir görsele hitap edeceğini göreceksiniz.

Beyaz 2015 mutfak dekorasyonu farklılıklardan ve de renk kombini uyum içinde olmalı. Mesela çürük vişne ve koyu yeşil uyumu gözleri kamaştırıyor. Beyaz modellerde L tipi mutfak tercih edilenlerden. 2015 için yapılan mutfak dekorasyonunda en çok dikkati çeken ahşap ve metalin birbiri ile uyumunu ön plana çıkarmışlar. Bir çok rengi mutfağınıza tasarlama imkânı da vermiş. Gelişen teknoloji ile evinizin krokisini çekip o mutfak modelinin sizin mutfağınızda nasıl duracağına bakabiliyorsunuz. Bu sayede içiniz daha rahat oluyor yaptırırken.

 

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-1

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-2

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-3

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-4

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-5

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-6

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-7

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-8

luks-mutfak-dekorasyon-modelleri-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir