Laminant Parke Özellikleri

Farklı yapıdaki sert katmanların belli bir basınç altında sertleştirilip sizlere sunulmasıdır Laminant parke. Kullanışlı olduğu için tercih edilen ve son dönemde daha popüler hale gelen ürün gruplarından bir tanesidir. Sert bir zemin olmasına rağmen fazla kaygan olması sorun yaşatabiliyor ancak görsellik konusunda bu eksileri en iyi şekilde kapattığını da belirtmek gerekiyor. Laminant parke sizlere sunduğu belli başlı avantajlar ile popüler olmaya devam ediyor ve dilerseniz bu avantajlara da hep birlikte göz atalım. Kolay kolay çizilmeyen bir yapıya sahiptir ve bu yapı sayesinde ezilme ya da kırılma gibi sorunlar da karşınıza çıkmayacaktır. Popüler zemin grupları arasında yer alıyor ve mermer klasik zemin yerine insanlar artık bu ürün gruplarını tercih ediyor.

Ağaç, daha doğrusu ahşap zeminlerdir bu yüzden eksileri olduğunu da belirtmek gerekiyor ve bu eksilerden bir tanesi de çok fazla su barındıran alanlarda kullanılamıyor olmasıdır. Parkelerin en büyük eksilerinden bir tanesi su ile temas ettiğinde kısa sürede kabarıyor olmasıdır. Bu kabarmaları engellemek adına yapabileceğiniz bir şey yok ancak düzeli olarak cilalama işlemi ile birlikte sizler de parkelerinizin ömrünü bir nebze olsun uzatabilirsiniz. Laminant parke kullanımı oldukça kolay ancak belli hususlarda dikkatli davranmanız gerekiyor ve sudan olabildiğince uzak tutmanız gerekiyor.

Laminant parke özellikleri başlığı altında şu detayı da belirtmek gerekiyor: Düzenli cila bakımı yapıldığında kabarma biraz daha gecikir ve laminant parke zeminin daha sert bir yapıya kavuşması sağlanır. Katmanlar halinde karşınıza çıkıyor olması daha uzun ömürlü olduğunu net bir şekilde gösteriyor ve sert yapı nedeniyle kırılma gibi bir sorun da karşınıza çıkmıyor. Laminant modelleri ve daha fazlası için galeri bölümünde yerinizi alabilirsiniz.

 

laminant-parke-ozellikleri-1

laminant-parke-ozellikleri-2

laminant-parke-ozellikleri-3

laminant-parke-ozellikleri-4

laminant-parke-ozellikleri-5

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir