Kalitenin Adresi İpek Mobilya

Ülkemizdeki mobilya sektörünün en köklü firmalarından olan İpek mobilya, 21 yıldır müşterilerine ilk günkü hizmet kalitesini veriyor. Mobilyaya dair aradığınız her ürünü İpek mobilya garantisiyle satın alabilirsiniz. Oturma grupları, duvar üniteleri, yemek odaları, yataklar A’dan Z’ye aradığınız her şeyi showroomlar da bulabilirsiniz.

İpek mobilyanın her yıl kendini yenileyen serisi, bu yılda 2014’e yakışır, farklı model seçenekleriyle mağazalara sunuldu. Mobilya sektörüne modern yaklaşımıyla her geçen yıl yeni ürünler kazandıran İpek, birbirinden şık tasarımlarla evinizin her köşesine hitap ediyor.

Firmanın uzun yıllara dayanan tecrübesi, ürettiği bütün ürünlere kalite olarak yansımaktır. Koltuk döşeme ustasının kendi işçiliğinden bugünlere uzanan bu başarı, gün geçtikçe kendini geliştiriyor. Mobilya ihtiyacı denince ilk akla gelen isimlerden olan firma, özgün dizaynıyla her ihtiyaca cevap veriyor. Birbirinden renkli ve neşeli genç odalarıyla çocukların gönlünü kazanabilir, en şık yemek odası modelleriyle mutlu sofralarınızı taçlandırabilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak olan oturma grupları, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz panel mobilya modelleriyle evinizi baştan ayağa İpek mobilya garantisi altında döşeyebilirsiniz.

Ev tekstili ihtiyaçlarınızı da İpek mobilya aracılığıyla temin edebilirsiniz. Yatak odalarında hijyen ve temizlik için en çok kullanılan ürünler olan, yatak koruyucu alezleri, sağlıklı uykular için çok önemli olan viscomax yastıkları, lüks ve standart yastık modellerini de İpek mağazalarında bulabilirsiniz. Mobilyada tecrübenin ve kalitenin enlerinden olan İpek mobilya, her bütçeye uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle müşterilerine çeşitli imkanlar sağlıyor. Üstelik yıl içinde yapılan kampanyaları takip ederek kaliteyi çok ucuza alabilirsiniz. Koltuk takımları, oturma grupları, yataklarda ve bazalar da yapılan büyük kampanyalar müşterilere büyük fiyat fırsatları sunuyor. Bu kampanyaları takip ederek sizde indirimlerden ve İpek fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

ipek-mobilya-simena-yatak-odasi-takimi

ipek-mobilya-valeria-yemek-odasi-takimi

ipek-mobilya-erguvan-koltuk-takimi

ipek-mobilya-perla-koltuk-takimi

ipek-mobilya-ella-maksi-oturma-grubu

ipek-mobilya-flower-kose-takimi

ipek-mobilya-nova-kose-takimi

ipek-mobilya-seta-portmanto

ipek-mobilya-zambak-pl-duvar-unitesi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir