Kahverengi Salon Dekorasyon Örnekleri

Kahverengi modern renk skalası içerisinde yerini kolay kolay kaybetmeyen renk tonlarından bir tanesidir. Eskisi ile kıyasladığında dekorasyonda çok daha az yer alıyor olsa da, modern ev dekorasyonunda tamamen yok olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu yazımızda sizler için kahverengi salon dekorasyon örneklerini en modern mobilyalar ile bir araya getirdik. Bu dekorasyonlarda en modern mobilyaların en şık hallerini görebilirsiniz. Ayrıca kahverengi mobilyaları hangi diğer tonlardaki renkler ile kombinleyebilirsiniz onları da kontrol edebilirsiniz.

Kahverengi slaon dekorasyon örnekleri denince akla ilk olarak kahverengi mobilyalar gelir. Bir oda içerinde ana rengi belirleyen duvar renkleri, tavan renkleri gibi ögeler de vardır. Yani eğer siz odanızda bu renk tonunda mobilyalar kullanmak istemezseniz, duvarlarda ya da tavan dekorasyonunda da kahverengi tonunu tercih edebilirsiniz. Krem rengi gibi bej rengi gibi yine asla modası geçmeyen, güven verici, kolay ve riskli olmayan bazı renk tonları olduğundan bahsetmiştik. Kahverengi de o tonlardan bir tanesidir. Risksizdir bir çok ton ile kolaylıkla uyum sağlar. Sakin ve huzurlu bir ortam yaratmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Doğal renk tonlarının huzur verici bir havası olduğundan, bu renk tonlarını tercih ettiğinizde sakin bir ev dekorasyonu ortaya çıkacağından daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Kahverengi de tıpkı mavi ve yeşilin güzel tonları gibi doğal bir renk tonudur. Huzur verici ev dekorasyonu isterseniz bu renk tonlarını kullanabilirsiniz.

Yenilikçi ve modern ev dekorasyonları için trend renkleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Peki bu trend renkler neler? Gri gibi turkuaz gibi hardal sarısı gibi renkleri trend renklerden sayabiliriz. Kahverengi salon dekorasyon örnekleri daha çok klasik ve geleneksel ev dekorasyonu örnekleri olarak adlandırılmaktadır. Sütlü kahve ile kombinlenen tonları en gelenesek olanlarıdır. Günümüz ev dekorasyonu trendlerine uygun olarak hazırlanan bir çok salon dekorasyonu örneğini sizler için bir araya getirdik, galerimizde görebilirsiniz. Farklı tonlar ile hazırlanmış dekorasyon örnekleri inceledikten sonra siz de kendi kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Salon Dekorasyonu İçin Uyumlu Renkler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Modern Yatak Odası Avizeleri

Ev dekorasyonunda, dekorun bulunduğu odanın ruh halini temsil ettiğini biliyoruz. Bilmeyenler de şu anda öğrenmiş oluyorlar. Yani hangi odayı dekore...

Kapat