İstikbal Regina Mutfak Modelleri

Bazı şeyler asla değişmez, bazı alışkanlıkları değiştirmek çok zordur. En eskiler ile en kaliteliler unutulmaz. Istikbal regina mutfak modelleri bu markanın diğer mobilya koleksiyonları gibi zamandan ve mekandan bağımsız olarak ilgi odağı olmaya devam eder. Değişmeyen alışkanlıkların başında da kullanılan markalar gelir. Istikbal mobilya, ülkemizin en eski ve en kaliteli mobilya markalarından bir tanesidir. Durum böyle olunca bu marka ne üretirse üretsin herkes tarafından ilgi ile karşınıyor. Istikbal mutfak modelleri de tıpkı diğer tüm mobilya koleksiyonları gibi heyecan ile beklendi ve ilgi ile karşılandı.

Sade ve şık mutfakların yanında en sevilen diğer mutfak tasarımları da renkli olanlar oldu. Renkli mutfak modellerinde parlak tasarımlar çok kullanışlı olmadığı için pek ilgi görmedi. Parlak malzeme kolay çizilir, her türlü izi anında gösterir. Özellikle metalik tarzdaki materyallerden yapılan parlak ekipmanlar en ufak bir çizilme durumunda her detayı gösteren bir özelliğe sahiptir. Bu çizikleri gidermek de hiç kolay değildir. Bunları zımparalamak yeniden boyamak gerekir, araba gibi düşünün arabalar parlaktır ve kolay çizilir. Derin çizikleri pasta cila ile kapatmak ne kadar zordur değil mi? Zaman içerisinde daha gelişmiş yöntemler ile daha zor çizilen mobilyalar ile mutfak dolapları yapıldı ancak yine de parlak tasarımlar diğerleri kadar dayanıklı değiller.

Istikbal regina mutfak modelleri yeni sezon tasarımlarında açık renkler kadar koyu ve canlı renkler de bulunuyor. Siz evinizin genel tarzına bağlı olarak hangi renk uygun ise onu seçeblirsiniz. Ayrıca istikbal mutfakları içerisinde dayanlıklı, çizilmesi zor parlak mutfak dolapları ile bu dolaplar ile çok uyumlu masalar da vardır. Mutfakların olmazsa olmazı masaları ayrı bir yemek odamız olsa dahi mutfakta isteriz. Çünkü mutfak masaları sadece yemek yemek için değil malzemeelri koymak, yemek hazırlarken de kullanmak içindir. Masa olmayan bir mutfakta çalışmak oldukça zordur. Bu yılın mutfak tasarımlarını masaları ile birlikte galerimizde görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Trend Ev İçi Kapı Modelleri

Doğduğumuz andan itibaren hayatımızın en büyük kısmını geçirdiğimiz alanların başında evlerimiz gelir. Öncesinde ailemiz ile yaşadığımız, sonra her detayına kendimiz...

Kapat