İstikbal Mobilya 2014 Koleksiyonu

Her yıl sunduğu yeni konseptler ile mobilya sektörüne damgasını vuran İstikbal Mobilya, 2014 yılı için geliştirdirdiği yeni koleksiyonu ile her zevke göre şekillenebilen özel tasarımlar sunuyor.

İstikbal Mobilya 2014 Koleksiyonu ile sade ve şık modellerin ön plana çıktığı Monna, Zenit, Vesta Ürün Grubu gibi birbirinden özel ürünler ev yaşamını daha da keyifli kılmayı amaçlıyor.

İstikbal dekorasyonda değişimin son noktası olarak, sadelik ve şıklıkla evlerin tarzını değiştirmeyi amaçlıyor.

 

2014-istikbal-mobilya-monna-koltuk-takimi-1

Monna Koltuk Takımı – 5650 TL

İstikbal’in 2014 koleksiyonu evinize yansısın. Mutluluğunuz daim olsun.

Monna Koltuk Takımı, oturum fontunun kulaklı yapısı, sırt kısmında bulunan kırlentleri, kol kenarlarında bulunan baklava deseni tarzı kapitone uygulamaları ile son derece zarif hatlara sahip,

Monna Koltuk Takımı, üçlü ünitesi yatak ve sandık olabilme, ikili ünitesi ise sandık olabilme fonksiyonlarına sahiptir.

Monna Koltuk Takımı, modern hatları farklı renk alternatifleriyle odanıza renk katacak,

 

2014-istikbal-mobilya-monna-kose-takimi-1

Monna Köşe Takımı – 4295 TL

Köşelerde kalmayın, kendi köşenize geçip evinizin keyfini çıkarın dedik ve Monna Köşe Takımı’nı sizin için tasarladık. Mavinin en dinlendirici tonu, desenli yumuşacık minderleri ve yükselebilen sandıklı pufuyla Monna köşelerinize rahatlık, şıklık ve renk getiriyor. Üçlü ünitesinin yatak, ikili ünitesinin sandık olabilme özelliğiyle fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Modern havası extra konforuyla evinize yakışacak bir ürün,

Monna köşe takımımız, oturum fontunun kulaklı yapısı, sırt kısmında bulunan kırlentleri, kol kenarlarında bulunan baklava deseni tarzı kapitone uygulamaları ile son derece zarif hatlara sahip, modern bir köşe takımıdır

Monna Köşe Takımımızın, üçlü ünitesi yatak ve sandık olabilme, ikili ünitesi ise sandık olabilme fonksiyonlarına sahiptir.

 

2014-istikbal-mobilya-zenit-koltuk-takimi-1

Zenit Koltuk Takımı – 4875 TL

Zenit Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır
Takım, üçlü ve ikili ünitelerde düz kumaş, berjerlerde ise ana kumaşla kombine edilmiştir.
Ürünümüzün kollarında ve sırt minderlerinde yer alan puanlı deri ile Zenit Yemek Odası ile konsept bütünlüğü sağlanmıştır.
Zenit Koltuk Takımımızda yer alan yüksek ayak yapısı sayesinde ürüne farklı bir stil ve konfor kazandırmıştır. Modelin üçlü ünitesinde iki kişilik yatak olabilme ve ikili ünitesine sandık fonksiyonu eklenerek işlevsel açıdan geliştirilmiştir.
Modelde; yüksek konforlu, ürüne özel olarak tasarlanmış sırt minderleri ve kare kırlentler kullanılmıştır

 

2014-istikbal-mobilya-zenit-yemek-odasi-takimi-1

Zenit Yemek Odası Takımı – 3783 TL

Hayatınızda güzelliklere yer açın. Sevdiklerinizle mutlu anlarınızı Zenit Yemek Odası ile geçirin

Zenit Yemek Odası Takımı, Büfe, Büfe Aynası, Vitrin, Gümüşlük, Compact Vitrin, Kitaplık, Kitabeli Masa ve Sandalye ünitelerinden oluşmaktadır.
Zenit Büfe: Ünite çekmeceli ve kapaklı olarak tasarlanmış olup; gövde de ceviz, kapak ve çekmece krem renk kombınasyonlarında tasarlanmıştır. Ünitenin üst kısmında çekmece alt kısmında ise kapak uygulaması bulunmaktadır. Kapak üzerinde derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratıf ince şerit mevcuttur. Kapak iç dizaynında1’er adar raf bulunmaktadır.
Zenit Vitrin: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Sağ ve sol panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında 3 adet raf bulunmaktadır.
Zenit Gümüşlük: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 3 adet raf bulunmaktadır.
Zenit Compact TV Ünitesi: nite raf, çekmece ve kapaklardan oluşmaktadır. Ünitenin alt sağ ve solda kapaklı bölme olup; iki kapak arasında çekmeceli bölüm bulunmaktadır. İki çekmecenin arasında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için kalkar kapaklı ve raflı bölüm yer almaktadır. Kalkar kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Zenit Kitaplık (Raflı Ünite): Düz bir formda tasarlanmış olan ünite kapaklı ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak takım formuna uygun olarak tasarlanmış olup; kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında ise raflı kullanım alanı mevcuttur.
Zenit Kitabeli Masa: Masa kitabeli olarak tasarlanmış olup; tasarımında üst tabla, kitabe ve yan kayıtlar ceviz, ayaklarda ise krem renk kombinasyonu kullanılmıştır. Ayaklar L şeklinde olup; yukarıdan aşağıya doğru daralarak açılı forma sahiptir.

 

2014-istikbal-mobilya-zenit-compact-tv-unitesi-1

Zenit Compact Tv Ünitesi – 1310 TL

Zenit Compact TV Ünitesi: nite raf, çekmece ve kapaklardan oluşmaktadır. Ünitenin alt sağ ve solda kapaklı bölme olup; iki kapak arasında çekmeceli bölüm bulunmaktadır. İki çekmecenin arasında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için kalkar kapaklı ve raflı bölüm yer almaktadır. Kalkar kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

 

2014-istikbal-mobilya-zenit-yatak-odasi-takimi-1

Zenit Yatak Odası Takımı – 3599 TL (5 Kapılı)

Zenit Yatak Odası Takımı, Sürgülü, 6 ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.
Zenit Sürgü Kapaklı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde parçalı ayna olup; aynaların arasında derinlik oluşturulmuştur. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenit 6 Kapaklı Gardırop: Ünite 6 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenit 5 Kapaklı Gardırop: Ünite 5 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenit Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.
Zenit Tuvalet Masası: Ünite 3 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.
Zenit Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Elips bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna üzerinde boya uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Zenit Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük iyb olarak üretilecektir. başucu karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.
Zenit Karyola: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük karyola olarak üretilecektir. karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.
Zenit Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.
Zenit Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

 

2014-istikbal-mobilya-zenit-yasam-odasi-1

Zenit Yaşam Odası – 2527 TL (3 Kapılı)

Zenit Yaşam Odası ,Sürgü kapaklı gardrop, 3 kapaklı gardrop, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası, karyola (90’lik, 100’lük ve 120’lik) ve başlıktan (90’lik, 100’lük ve 120’lik) oluşmaktadır.
Tasarımı ve tarzıyla yaşam alanınıza farklı bir hava katacak bir ürün
Zenit Yaşam Odası gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda ise cappucino renk kullanılmıştır. Takımın genelinde hakim olan dekoratif cam uygulaması ile gardırop kapaklarında kullanılan dekoratif cam üzerine uygulanan LED aydınlatmalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir…

 

2014-istikbal-mobilya-vesta-yemek-odasi-takimi-1

Vesta Yemek Odası Takımı – 2299 TL

Vesta Yemek Odası takımımızda Trend renklerin kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
Vesta Yemek Odası Takımında alternatif yemek masası seçeneği sunularak ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma imkanı sunulmuştur.
Vesta Yemek Odası Takım içerisinde kullanılan LED aydınlatma ile görsellik ön plana çıkarılarak şık bir tasarım elde edilmiştir.
Vesta Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa, sabit masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 

2014-istikbal-mobilya-vesta-compact-tv-unitesi-1

Vesta Compact Tv Ünitesi – 523 TL

 

2014-istikbal-mobilya-vesta-yatak-odasi-takimi-1

Vesta Yatak Odası Takımı – 2223 TL (4 Kapılı)

Vesta Yatak Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahiptir. 2 renk kombinasyonu ile tasarlanmış olup, gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Takımın genelinde yatak ve dikey çizgi şeklinde klapa ve fitil uygulanmış olup görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Gardırop üst taç kısmında LED aydınlatmalar kullanılarak görsellik ve fonksiyonellik arttırılmıştır.
Vesta Sürgü Kapaklı Gardırop: Sürgü kapaklı Gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. Bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır.
Vesta 5 Kapaklı Gardırop: 5 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta 4 Kapak Gardırop: 4 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta Tuvalet Masası: ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesinin konumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde ve çekmecede ceviz, kapakta ise krem renk kullanılmıştır. Kapakta kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Tuvalet Aynası: Elips bir formda tasarlanmış olan ayna panosunda ceviz renk kullanılmıştır. Ayna kenarında kahve renginde boya baskısı kullanılarak görsellik arttırılmıştır.
Vesta Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik iyb olarak üretilecektir. Başucunda krem, klapa ve başucu kenar profillerinde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
KARYOLA: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik karyola olarak üretilecektir. başucunda krem, ayakucu ve traverslerde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.

Vesta Şifonyer: şifonyer ünitesi 1 kapak ve 1 çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, kapakta ve çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. kapakta ve çekmecede kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Komodin: Komodin bir çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. Çekmece üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
Vesta Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Krem Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

 

2014-istikbal-mobilya-vesta-genc-odasi-takimi-1

Vesta Genç Odası Takımı – 1442 TL (2 Kapılı)

Vesta Genç Odası Takımı,Sürgü kapaklı gardrop, 3 kapaklı ve 2 kapaklı gardrop, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası, karyola (90’lik, 100’lük ve 120’lik) ve başlıktan (90’lik, 100’lük ve 120’lik) oluşmaktadır.
Mavi ve pembe renk alternatifi ile kız ve erkek çocuklar için farklı renk seçenekleri sunulmuştur.
Ürünümüzün bebekler için tasarlanmış bebek karyolasıda bulunmaktadır.

 

2014-istikbal-mobilya-vesta-bebek-odasi-takimi-1

Vesta Bebek Odası Takımı – 1442 TL (2 Kapılı)

 

2014-istikbal-mobilya-oscar-maksi-takim-1

Oscar Maksi Takım – 2990 TL

Oscar Deluxe Oturma Gurubu 1 adet Üçlü Kanepe + 1 adet ikili Kanepe + 2 adet Berjer
Oscar Deluxe Takım 2 adet Üçlü Kanepe + 2 adet Berjer
Oscar Maxi Takım 2 adet Üçlü Kanepe + 2 adet Tekli
Oscar Oturma Grubu 1 adet Üçlü Kanepe + 1 adet İkili Kanepe + 2 adet Tekli satış alternatifleri ile tercihinize sunulmuştur.
Trend bir uyulama olan; ürünün kollarında yer alan şerit ve fitil uygulamaları ile modern bir tarz.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

2014-istikbal-mobilya-dream-maksi-takim-1

Dream Maksi Takım – 2790 TL

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir