İpek Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Türkiye genelinde pek çok mobilya firması hizmet vermekte, ürün çeşitliliği de bir o kadar fazla. İnsanlar evlerini yenilemeye karar verdiklerinde öncelikle bir bütçe belirliyorlar ve bu doğrultuda, kendilerine en iyi hizmeti sunan mobilya firmalarını tercih ediyorlar. Genellike en kaliteli mobilyayı en uygun fiyata bulmaya çalışırız. Aslında ihtiyaca yönelik mobilya seçiminde, fiyattan çok kalite ve sağlamlığa önem vermek gerekiyor. İnsanların genelde aradığı, modern çizgilere sahip, kaliteli ve uygun fiyatlı modeller oluyor. Fakat piyasanın geneline bakacak olursak çok ucuz mobilyaların, genelde kalitesiz olduğunu görüyoruz.

İpek mobilya modelleri, bu tezi çürütecek nitelikte, hem ucuz hemde çok kaliteli mobilyalar üreterek sürümden kazanıyorlar. Modern terislerinde üretilen yeni koleksiyon mobilyaları tüm dünya ve ülkemizin heryerine ulaşıyor.

İpek mobilya dönemsel olarak yaptığı kampanyalarla ses getirmeye başladı, bunlardan biride yeni evlenen çiftler için sunmuş olduğu uygun fiyat kampanyası. Bu sayede deposundaki ürünleri eritiyor ve yeni koleksiyonlar için firma potansiyelini tazelemiş oluyor. İpek mobilya model kategorilerine bakacak olursak, koltuk takımları, kanepeler, köşe takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, portmantolar, duvar üniteleri, yataklar, baza ve başlıklar ve ev tekstil ürünleri yer alıyor. Bu kadar çok ürünü bünyesinde bulunduran ipek mobilya mağazalarında mutlaka ihtiyacınıza göre ürünler bulmak mümkün.

Fiyat olarak rakiplerinden avantajlı olan ipek mobilya ürünlerini inceleyecek olursak, kalite ve uygun fiyatın bir arada sunulduğunu görürüz. Model çeşitliliği açısındanda oldukça zengin olan marka, tüm tüketici ihtiyaçlarına uygun tarzda üretim gerçekleştiriyor.

İpek mobilya koltuk modelleri açısından çok büyük bir ürün gamı sunuyor, modeller arasında en çok tercih edilenler, Bahar koltuk takımı, Angel koltuk takımı, Erguvan, Eylül, Fly, Ilgaz, Naturel, Sedef, Selvi, Sema, Yaprak, Madlen, Sorano, Duru Maxi Oturma Grubu, Flower Maksi, Selvi Maksi olarak dikkatleri çekiyor. Ayrıca her sene yeni kumaş modellerini arşivine ekleyen İpek mobilya, ülkemizin en sevilen markalarından biri haline gelmiş durumda. İpek mobilya köşe koltuk takımı modelleri, üretimindede oldukça iddalı durumda. Bunlarada göz atacak olursak, Flower Köşe koltuk takımı, Nova olarak sayılabilir.

İpek mobilya yatak odası takımı modelleride çok geniş ürün skalasına sahip. Bunların arasında tüketicinin en çok tercih ettikleri, Ayda yatak odası takımı, Naturel yatak odası takımı, Rena yatak odası takımı, Sema, Yakut, Zambak, Lego başı çeken modeller arasında. Ayrıca yeni evlenen çiftler için, dönemsel olarak kampanyalar düzenlenmekte, bunlarıda takip etmekte fayda var.

İpek mobilya yemek odası takımı modelleri olarakta fazlasıyla iddalı. Modern çizgiye sahip ürünler, her türlü zevke ve dekorasyon sitiline uyacak şekilde tasarlanıyor. Son tüketici memnuniyeti açısından, bazı ürünlerde renk ve desen değişiklikleri uygulanabiliyor. En çok tercih edilen yemek odası modelleri, Ayda Yemek odası takımı, Rena yemek odası takımı, Naturel, Sema, Yakut, Zambak, Lego.

Tüm bu modüler mobilyaların yanında, İpek mobilya yatak modelleri açısındanda gayet başarılı ve sektöründe etkili bir marka. Günümüz şartlarında yatak piyasası fiyat açısından çok yükseklerde seyrediyor ve artık rahatlık, sağlık ve estetik birarada sunulmak zorunda. Bu duruma aykırı olarak rahat, sağlıklı ve ucuz yatak modelleri ile piyasada sağlamlaşan ipek mobilya, gün geçtikce kendini dahada çok geliştiriyor. Ayrıca İpek mobilya yatak başlıkları, İpek mobilya ev tekstil ürünleri, yastıklar, yastık kılıfları ve alezler üretiyor.

 

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

 

Erguvan Koltuk Takımı

Erguvan Koltuk Takımı – 3618 TL

 

Fly Koltuk Takımı

Fly Koltuk Takımı – 3565 TL

 

Madlen Koltuk Takımı

Madlen Koltuk Takımı – 3636 TL

 

Naturel Koltuk Takımı

Naturel Koltuk Takımı – 3450 TL

 

Sedef Koltuk Takımı

Sedef Koltuk Takımı – 3562 TL

 

Selvi Koltuk Takımı

Selvi Koltuk Takımı – 3442 TL

 

Sema Koltuk Takımı

Sema Koltuk Takımı – 3800 TL

 

İpek Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri

 

Flower Köşe Koltuk Takımı

Flower Köşe Koltuk Takımı – 2528 TL

 

Nova Köşe Koltuk Takımı

Nova Köşe Koltuk Takımı – 2320 TL

 

İpek Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri

 

Ayda Yatak Odası Takımı

Ayda Yatak Odası Takımı – 3387 TL

 

Lego Yatak Odası Takımı

Lego Yatak Odası Takımı – 3972 TL

 

Naturel Yatak Odası Takımı

Naturel Yatak Odası Takımı – 3846 TL

 

Rena Yatak Odası Takımı

Rena Yatak Odası Takımı – 3699 TL

 

Sema Yatak Odası Takımı

Sema Yatak Odası Takımı – 3648 TL

 

Yakut Yatak Odası Takımı

Yakut Yatak Odası Takımı – 3255 TL

 

Zambak Yatak Odası Takımı

Zambak Yatak Odası Takımı – 3093 TL

 

İpek Mobilya Yemek Odası Takımı Modelleri

 

Lego Yemek Odası Takımı

Lego Yemek Odası Takımı – 3343 TL

 

Sema Yemek Odası Takımı

Sema Yemek Odası Takımı – 3818 TL

 

Yakut Yemek Odası Takımı

Yakut Yemek Odası Takımı – 3056 TL

 

İpek Mobilya Diğer Ürünler

 

Gloria Döşemeli Başlık

Gloria Döşemeli Başlık – 150lik – 149 TL

 

Safir Yata

Safir Yata – 150×200 – 919 TL

 

Stress Delete Yatak

Stress Delete Yatak – 150×200 – 664 TL

 

Seta Portmanto

Seta Portmanto – 771 TL

 

İpek Mobilya 2014/2 Katalog

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir