Genç Odalarını Daha Dinamik Hale Getirin

Genç odası dekorasyon çalışmalarında ne tür ürün gruplarını tercih etmeniz gerektiğini daha önceki makalelerimizde vermiştik ve dilerseniz bu odaların genel yapısı hakkında konuşalım ve çalışmaları daha detaylı bir şekilde ele alalım.

Genç odalarında yapacağınız çalışmalarda özellikle renk uyumu büyük bir önem taşıyor ve gençlere özel daha dinamik çalışmalar ile de bu alanların değerini belli oranda arttırabiliyorsunuz. Basit bir örnek verecek olursak, genç odaları tasarımlarına göz atarsanız eğer büyük markaların hiçbir şekilde koyu ton kullanmadıklarını sizler de görebilirsiniz. Koyu ton tercihleri yapılacak olsa bile uyumlu bir açık ton ile bütünleşmesi sağlanıyor. Bunun yanı sıra mobilya tercihleri de yine gençlere hitap edecek şekilde tercih ediliyor ve son dönemde en çok ilgi gören ürünlerden bir tanesi de puflar. Daha genç işi ve daha dinamik bir görüntüye sahip olan bu puflar sayesinde genç odaları daha keyifli bir hale gelecek ve daha dinamik bir görüntüye sahip olacaktır.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-1

 

Canlı renkler ile uyum sağlayacak mobilyalar tercih edildiğinde öyle zannediyorum ki çocuklarınız da bu alanlarda daha fazla vakit geçirmeyi tercih edecektir. Takım ürünler tercih ederek işleri biraz daha kolaylaştırabilirsiniz ve özellikle İstikbal, Kelebek ve Çilek gibi sektörün önde gelen markaları da daha çok bu tür ürünler ile hizmet veriyor. Takım ürünler sayesinde komplike bir tercih yapabiliyorsunuz ve kalabalık ürün grupları ile uğraşmak yerine tek bir tercih ile odaları doldurabiliyorsunuz.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-5

 

Az önce verdiğimiz markaların sitemizdeki kategorilerini ziyaret ederek sizler de genç odası takımlarını inceleme altına alabilir ve bu sayede dekorasyon çalışmaları için daha detaylı fikir sahibi de olabilirsiniz tabi bu aşamada karar ilk olarak gençlerin olacaktır, sizlerse katkı sağlamakla yetinebilirsiniz.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-9

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir