En Lüks 20 Yatak Odası Dekorasyonu Örneği

Yatak odası dekorasyonları evin sahibi tarafından yapılması gereken en önemli dekorasyonlardır. Dinamik ve enerjik sabahlara uyanabilmenin yolu iyi bir uykudan geçer. Aynı zamanda bu uykunun yolu da sakin, huzurlu yatak odalarından geçer. Biz sizler için en lüks 20 yatak odası dekorasyonu örneğini bir araya getirdik. Lüks demek konforlu demek değildir, veya lüks dekorasyon demek çok aşırı mobilyaların kullanıldığı dekorasyonlar demek değildir. Lüks ev dekorasyonları farklı, yenilikçi, herkesin kullanmadığı tarzda mobilyaların kullanıldığı dekorasyonlar demektir.

Herkesin kendine göre dekorasyon algısı vardır. Kimi içindeki renkleri evine yansıtmayı sever, kimi sakinliği ve huzuru evinde bulmak ister. Kimi kocaman tablolar içerisinde harika zaman geçirirken kimi duvarlarında duvar kağıdı desenleri bile olsun istemez. Ev dekorasyonu bu kadar kişisel bir konudur. Salonlarımızı ve otutrma odalarımızı misafirlerimizi ağırlamak için dekore ederiz. Bazen sevmesek bile detaylarına dikkat etmeden şık olduğunu düşündüğümüz aksesuarları kullanırız çünkü bazen feragat etmek gerekir. Ancak yatak odalarımız sadece bizim içindir, o yüzden burda ne istersek onu kullanabilir nasıl rahat ediyorsak ona göre planlayabiliriz.

Lüks yatak odası dekorasyonlarında sıklıkla karşımıza çıkan taht özelliğinde yataklar vardır. Normal zeminden bir iki basamak yükseklikte olabilen bu yatakların etrafı da kutu gibi çevrilmiştir. Ayrıca cibinlik gibi işlevli veya süs amacıyla bazı kumaşlar yerleştirilmiştir. Kendinizi binbir gece masallarından fırlamış prensesler gibi hissetmek isterseniz bu tarz yataklar tam size göre. Bu sadece lüks yatak odalarında bulunan bir özellik değildir, isterseniz bu süsleme fikrini siz kendiniz bile uygulayabilirsiniz.

Lüks yatak odalarında genelde soft renkler tercih edilir, krem gibi vizon rengi gibi hafif mesafeli aynı zamanda elegant renk tonları her zaman favoridir. Bu renk tonlarının diğer renklerle kolay uyum sağlaması, altın gibi parlak metallerle de şık durması tercih sebebidir. Vizon rengi her ne kadar yatak odası rengi gibi gelmese de kulağa oldukça ilgi gören bir renk tonu olduğu kesin. Bu yılın en lüks yatak odası örneklerini galerimizde çeşitleri ile görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Kullanışlı 20 Yatak Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2016 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları

Çilek mobilya binlerce çalışanı ve 26 yılı aşkın üretim tecrübesiyle, Türkiye'nin en büyük çocuk mobilyası üreticisidir. Çilek mobilya üretime ilk...

Kapat