En Güzel İkea Salon Aksesuarları

Evlerimizi kişiselleştiren, tarzımızı öne çıkan en önemli detaylar aksesuarlardır. Her odanın kendine has bir aksesuar tarzı vardır. Yatak odalarının ayrı, salonların ayrı tarzda dekoratif aksesuarları vardır. Tüm ev aksesuarlarında olduğu gibi salon aksesuarlarında da ikea oldukça başarılı bir markadır. En güzel ikea salon aksesuarları yenilikçi, modern, şık ve estetik tasarımlardan oluşur. Minimalist modellerin yanında gösterişli tasarımları da vardır. Yeni yıl koleksiyonlarında özel günler için ayrı tasarımlar yapılır. Marka, yeni yıl için, bahar ve sonbahar için renklerini, tonlarını özel hazırladığı aksesuar tasarımları yapar. Tek başına mobilyaların yetersiz kaldığı yerlerde aksesuarlar devreye girer. Harika bir masayı harika bir tablonun altına koyarsınız. Sonra orada bir boşluk hissi oluşur, ne yapmak gerektiğini bilemeyiz. Işte tam bu noktada o masanın ihtiyacı olan şey hoş bir vazo ya da güzel bir mumluklu salon aksesuarıdır.

Evin her yerine eşyalar koymak, evi rahatsız edici bir görünüme sokar. Yeni nesil ev dekorasyonlarında öne çıkan minimalist akım, en az eşya ile en rahat ve yaşam alanı geniş evleri ortaya çıkarmaktır. Bu noktada, salon aksesuarlarını çok dikkatli kullanmak gerekir. En güzel ikea salon aksesuarları minimalist mobilyalar ile gayet uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz modellerden oluşur. Duvar aksesuarları, masa aksesuarları yanında zemin aksesuarları da bulunur. Vazolar, duvar tabloları, aynalar, mumlar ve mumluklar, birbirinden renkli canlı ve cansız çiçekler. Bitkiler, salonlarımız için harika aksesuar alternatiflerinden bir tanesidir. Biz her ne kadar aksesuarlardan bahsettiğimizde aklımıza sadece biblolar, vazolar gelse de bitkiler, çiçekler de en güzel aksesuarlardan bir tanesidir.

Aydınlatma, modern ev dekorasyonlarında önemli bir unsurdur. Temel aydınlatma ürünleri dışında bir de dekoratif aydınlatma ürünleri vardır. Ikea salon aksesuarları içerisinde çok çeşitli dekoratif aydınlatma ürünü de vardır. Masa üzeri otantik fenerler bunlardan bir tanesidir. Şık bir masa üzerinde, salon balkonunda, cam kenarları ya da cam önlerinde bu aksesuarları kullanabiilrsiniz. Galerimizde hem bu aksesuarların örneklerini hem de kullanım örneklerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğru Salon Dekorasyonu İçin Püf Noktaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımları biz kadınlar için hayati önem arz ediyor. Çünkü biz Türk insanı olarak misafir ağırlamayı seven bir toplumuz. Aksam...

Kapat