Doğtaş Mobilya 2014 Fırsatları

Doğtaş firması mobilya sektöründe Türkiye’de edindiği yeri artık sabitlemiş durumda. En çok ilgi gören firmalardan olması sebebiyle de müşteri potansiyellerini korumaya devam ediyorlar. Ayrıca hazırladıkları kampanyalar ve fırsatlarda bu noktada onları güvence altına sokuyor. Uygun fiyatlarla kaliteli alışveriş yapmak için seçilebilecek olan Doğtaş Mobilya 2014 tasarımlarıyla da fuarlarda boy gösterdi. Hala bünyelerine yeni mağazaları katıyor olmaları da gösteriyor ki müşterileri yeni sürprizler ve kampanyalar bekliyor. Ayrıca internet sitelerinden düzenledikleri yarışmalar da her yaştan ve kesimden insanı kendilerine çekmeye devam ediyor.

Yeni evlenecek olan çiftler için bahar aylarında düzenlenen kampanyaların sonlarına yaklaşmış durumdayız. Doğtaş Mobilya da iki bin liraya ulaşan bahar indirimleriyle destek oluyor. Taksit imkânları da ödemede zorluk yaşayanlara ayrıca fırsat olarak veriliyor. Evlenmeyi düşünenlerin gezdikleri mağazalara burayı da eklemeleri yararlı olacak gibi duruyor. Çünkü hem uygun fiyatların sağlanması hem de kalite birçok kişinin işini kolaylaştırıyor. Ayrıca birçok kesime hitap eden tasarımlar herkesin beğenisini topluyor. Firmanın sade tasarımları ise hiçbir zaman eskimiyor. Yatak odası takımları ise kullanım kolaylıkları ve pratikliğiyle birçok ev mimarisi için uygun nitelik taşıyor. Ayrıca farklı ürünlerden istediğiniz takımları seçerek kendi kombinasyonunuzu yaratmanız için de yeteri kadar fırsat sunuluyor. Böylece hiçbir yere bağlı kalmadan ev dekorasyonunu tamamen kendi inisiyatifiniz ile yapabilir ve tamamlayıcı ürünlerle eksiklikleri giderebilirsiniz.

Doğtaş Mobilya 2014 yılında da ürünleriyle göz dolduruyor. Mağazaya uğrayamayacak durumda olanların da kataloglara göz atması mutlaka fikir verici olacaktır. Bu yıl mobilya alacak olanları yeni ve güzel sürprizler bekliyor. Bütün firmaların indirimlerine ve tasarımlarına göz atılması mutlaka yeni fırsatlar çıkaracak ve kullanıcıları her zamankinden fazla memnun edecektir. Çünkü bu yıl sektörde bir bolluk görünüyor.

 

dogtas-spectrum-kose-takimi

dogtas-private-kose-takimi

dogtas-enzio-v-kose-koltuk-takimi

dogtas-illion-salon-takimi

dogtas-mystic-salon-takimi

dogtas-smart-genc-odasi-takimi

dogtas-miss-genc-odasi-takimi

dogtas-pasifica-yatak-odasi-takimi

dogtas-pasifica-yemek-odasi

dogtas-scarlet-yatak-odasi-takimi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir