Cıvıl Cıvıl Genç Odaları

Genç odası dekorasyon çalışmaları her zaman sıkıntılı olmuştur çünkü ebeveynler ile gençlerin fikir uyuşmazlığı yaşadığı bir dönemdeyiz ve artık kuşak çatışması da bu noktalara kadar geldi. Genç odaları için kararı çocuklarımıza bırakmak en doğrusu ancak onlara şu şekilde yardımcı olabilirsiniz;

Ranza ve Yatak Takımları:

Özellikle genç odalarında çok fazla kullanılan ranzalar, gençlerimizin de ilgisini çekiyor ve bununla birlikte özel tasarım yatak modelleri de şık dekorasyon çalışmalarında yerini almış durumda. Karakteristik özelliklere sahip olan ve görüntüsü ile de bir bütünlük sağlayan ranzalar için büyük markaların adreslerini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ranzalar ile uyum sağlayacak çalışma masaları da büyük önem taşıyor ve hem bilgisayar kullanabileceği, hem de ders çalışmak için tercih edebileceği bu masalar için de yine büyük markaları tercih etmeniz sizlerin ve çocuklarınızın lehine olacaktır.

 

civil-civil-genc-odalari-1

 

Ranza ve yatak takımlarının yanı sıra, genç odalarını daha dinamik hale getirecek ve daha ilgi çekici gösterecek olan tablolar ile de dekorasyon bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Tablo seçimlerinizi yaparken özellikle geçlerin ilgi duyduğu ve yakından takip ettiği isimlerin yer aldığı tabloları tercih edebilirsiniz. Poster ve duvar kağıtları ile de bütünlüğü sağlayabilir ve daha uygun fiyata dekorasyon çalışmalarını tamamlayabilirsiniz.

 

civil-civil-genc-odalari-5

 

Genç odalarında renk tercihleri her zaman için daha canlı renklerden yana yapılır ve mobilya ürün gruplarının da bu renklere uyum sağlaması adına daha açık tonlar tercih edilir. Mavi ve yeşil gibi renklere biraz daha yakın durabilirsiniz ve bununla birlikte perde seçimlerinizde de stor ya da zebra perde modellerini tercih etmeniz, daha modern bir dekorasyon çalışması için uygun olacak ve çocuklarınızın da daha lüks bir odaya sahip olmasını sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

 

civil-civil-genc-odalari-9

civil-civil-genc-odalari-10

civil-civil-genc-odalari-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir