Çekmeceli Sehpa Modelleri

Salonlarda ya da yatak odasında kullanabileceğiniz çekmeceli sehpa modelleri, ev dekorasyonunda önemli bir yer tutar. Salonların ortasında konumlanarak üzerine süs eşyası ya da çay kahve koyabileceğiniz gibi, vazo gibi dekoratif aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Çekmeceli olmasının artı avantajları vardır. Çekmecelere günlük kullandığınız araç gereçleri koyabilirsiniz. Klasik mobilyalarla dekore edilmiş evler için güzel bir görüntü sağlayan çekmeceli sehpa modelleri, modellerine ve kalitesine göre fiyatları değişmektedir.

Sehpalar evlerin en önemli mobilyalarından ve aksesuarlarındandır. Evlerin tam ortasına konulan sehpalar, gerektiğinde çay, kahve servisi yaparken oldukça yardımcı olur. Farklı modellerde ve tasarımlarda çekmeceli sehpa modelleri mevcuttur. Özellikle eskitme ahşaptan olanları evlere artı bir değer katar. Masko, Modoko, Ankara siteler mobilya merkezlerinden bulabilirsiniz.

Çekmeceli beyaz sehpa çeşitleri açık renk mobilyalarınızla uyumlu bir görünüm oluşturur. Bu renk sehpaları tezat yaratmak amacıyla koyu renkli takımlarınızla beraber de kullanabilirsiniz. Bu durumda görünümü dengelemek için etrafa birkaç açık renkli aksesuar serpiştirebilirsiniz. Çekmeceli sehpa modelleri daha çok orta sehpa olarak değerlendirilmeye uygun. Bu tarz bir sehpayı ortaya yerleştirip koltuklarınızın arasına orta sehpanızla aynı malzemeden yapılmış küçük sehpalar yerleştirebilirsiniz. Çekmeceli orta sehpanızla takım teşkil eden bir TV ünitesi ile mekanınızın daha da güzel görünmesini sağlayabilir, hacimli bir çerçeveli sehpayı zıt renkteki küçük bir halının üstüne yerleştirerek daha da dikkat çekici görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-1

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-2

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-3

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-4

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-5

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-6

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-7

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-8

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-9

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-10

 

cekmeceli-sehpa-modelleri-12

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir