Beyaz Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı bir evin özellikle oturma grubunun önemli bir parçasıdır. Yeni evlenen çiftlerin pek çoğu özellikle oturma odası tasarımında dikkatli davranmaktadır. Söz konusu çiftler için önemli olan oturma odasını tasarlarken hem rahat edecekleri hem de şık görünecek olan bir koltuk takımı seçmek olacaktır.

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-1

Beyaz koltuk takımı modelleri pek çok kişi için son derece şık durduğu düşünülen modellerdir. Bu modellerde önemli olan koltuk takımının evin diğer parçaları ile ne derece uyumlu olduğudur. Genellikle herhangi bir evde koltuk takımı modelleri evin duvarı ve halısı ile hem aynı renkte hem de aynı desende uyumlu bir şekilde düşünülmektedir. Tüm bu ayrıntılar düşünülerek evin dizaynı sağlandığında gerçekten de oldukça şık bir görünüm elde edilmektedir.

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-2

Genellikle ahşaptan yapılmış koltuk modelleri herhangi bir eve zarafet katmaktadır. Yumuşak hatları olan ince kıvrımlı süslemelerle şekillendirilmiş beyaz koltuk takımı modellerinin diğer modellere oranla daha sempatik ve daha şık göründüğü söylenebilir. Beyaz rengin aynı zamanda hem temizliğin, hem şıklığın hem de zarafetin rengi olduğu düşünüldüğünde beyaz koltuk takımı modellerinin de neden sık tercih edildiği anlaşılacaktır.

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-3

Beyaz koltuk takımı modelleri genellikle ikili ayrı koltuklar, tekli koltuklar ve bir büyük beyaz koltuk şeklinde tasarlanmaktadır. Bunun yanında köşe takımı şeklinde tasarlanması da söz konusu olabilmektedir. Tüm bunların yanında söz konusu modellerin özellikle kahverengi tonlarında olan ahşapla çevresinin biçimlendirilmesi de söz konusu olabilmektedir. Kahverengi ve beyaz uyumu beyaz koltuk takımı modelleri için değerlendirildiğinde oldukça şık durabilmektedir. Üzerinde çiçek motifleri olan ya da farklı pek çok işleme ile süslenmiş koltuk modellerinin her birinin farklı etkileyicilikte olduğu söylenebilir. Önemli olan uyumu yakalamak ve şıklığı sağlamaktır.

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-4

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-5

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-6

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-7

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-8

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-9

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-10

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-11

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-12

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-13

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-14

beyaz-koltuk-takimi-modelleri-15

 


One thought on “Beyaz Koltuk Takımı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir