Bellona Mobilya ve Ürünleri

Bellona Mobilya her yıl olduğu gibi yine farklılıklarla karşımıza çıktı. Mobilya sektöründe sağlık ile ilgili gelişmeler artık daha fazla takip ediliyor. Firmalar müşterileri için ürünlere yenilikleri uyguluyor. Çünkü eşyalar insan hayatı için büyük önem taşıyor. Sürekli oturulan kanepe ve koltuklar, kullanılan yataklar hastalıklara neden oluyor ya da rahatsızlıkları engelliyor. Ancak bu nokta da iş üretici firmaya düşüyor. Bellona da ürünlerinde bu gelişmeleri uygulayarak yeni bir trend belirledi. Daha önce Yataş firmasının da yataklarda önem verdiği sağlık konusunda firma bio enerji ile yeni bir atılım yaptı. Vücuttaki enerji dengesinin sağlanması ve daha huzurlu bir uyku yaşayabilmenin önemi herkes tarafından biliyor. Bio enerji mantığına göre üretilmiş ürünler de dinlenme kalitesine yaptığı etkilerle müşterileri fazlasıyla memnun ediyor. Bu yüzden uyku problemi çeken kişilerin firmanın ürünlerini incelemesinde büyük yarar görünüyor.

Bellona Mobilya diğer ürünleriyle de oldukça göz dolduruyor. Hoş tasarımları artık birçok kişinin vazgeçilmezi oldu. Özellikle sadık müşterilerinin oluşmuş olması da kalıcı başarılarını açıkça gösteriyor. Koltuk takımları ise en çok beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Her psikolojiye ve karaktere uygun renklerde, tasarımlarda ürünlerinin yer alması ve çeşitlilikleri ise yeni müşteriler kazanmalarını sağlıyor.

Bellona Mobilya ilkbahar kampanyalarına göz atmakta fayda var. Her firmanın ilkbahar ve yaz aylarında gerçekleştirdikleri etkinliklerde alışveriş yapmak daha zevkli olabiliyor. Ayrıca yapılan indirimler de birçok kişinin işini kolaylaştırıyor. Yeni evlenecek çiftlere yönelik kampanyalar da yaz aylarının yaklaşmasıyla hız kazanıyor, indirimler artıyor. Ancak bahar aylarının doğasına uygun renkli ve çiçekli tasarımlar birçok kişiyi kendine çekiyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için vakit kaybetmemek gerekiyor. Çünkü kış aylarında yaşanan durgunluk hem firmaları hem de kişileri olumsuz etkileyebiliyor.

 

2014-bellona-yemek-odasi-takimlari-5

bellona-bolivya-kose-takimi

bellona-lavida-s-kose-takimi

bellona-lavida-kose-takimi

bellona-levante-yemek-odasi-takimi

bellona-cordoba-koltuk-takimi

bellona-mondeo-lux-koltuk-takimi

bellona-cordoba-yatak-odasi-takimi

bellona-sorento-yatak-odasi-takimi

bellona-bonita-genc-odasi-takimi

bellona-nova-genc-odasi-takimi

bellona-tornio-besik

bellona-levante-duvar-unitesi

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir