Arno Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Arno mobilya markası 1980 yılında kurulmuştur. Sürekli büyüyen ve gelişen mobilya sektöründe, gün geçtikçe değişen teknolojik araç ve makinaları yakından takip eden Arno mobilya, bu günlere kadar, emin adımlarla ilerleyerek gelmiştir. Arno mobilya İzmir’in Torbalı ilçesindeki 50.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi ile sürekli artan bir kapasiteyle, Türkiye mobilya pazarı ve çeşitli dünya ülkelerine mobilya üretmektedir.

Türkiye genelinde yaklaşık olarak 300 nokta üzerinden satış yapan Arno mobilya, gelecek yıllar için, yurtdışı mağazaları da açmayı planlıyor. Şuan zaten hali hazırda pek çok Avrupa ve Asya ülkesine satışı bulunan Arno Mobilya, direkt olarak müşterilerine perakende satışlar yapabileceği aktif mağazaları hedefliyor. Bu sayede Arno mobilya modelleri ni en hızlı şekilde tek bir mağazadan müşterilere sunabilecek ve bunu yaparken en düşük liste fiyatlarını da garanti altına alabilecek.

Arno mobilya farklı tarzlarda pek çok ürün konseptini bir arada, koleksiyonlarında sunmakla birlikte, sürekli çalışan tasarım ekipleri sayesinde, sürekli olarak yeni tarzlar ve yeni ürünler üretmeye devam etmektedir. İmalatlarında, yemek odası grupları, yatak odası grupları, oturma grupları gibi pek çok ev dekorasyon ürününü koleksiyonlarında bulundurmaktadır. Arno mobilya oturma grupları içerisinde en çok dikkati çeken modeller ise, Granada, Fırtına, London, London Lüx, Albatros, Menekşe modelleri yer almaktadır.

Yemek odası modellerinde ise daha çok Avrupa tarzını benimsemiş olan Arno mobilya, etnik İtalyan tarzından esinlenmiştir. Farklı ve iyi tasarımlara sahip, Arno yemek odası modelleri arasında, Fırtına, Lagun, Güneş, Rose, Lagos Beyaz, Lagos Ceviz, Wall ve Lifte modelleri olarak dikkat çekiyor. Birbirinden farklı tasarımlara sahip bu modeller, çoğu yabancı ülkede eğitim almış veya yabancı olan tasarımcılar tarafından, çok yoğun çalışmalar sonucu üretime hazır hale getiriliyor. Özellikle tasarıma çok önem veren Arno mobilya, kalite ile tasarım çizgilerinde ki uyumu biraraya getirebilen ender markalardan bir tanesi.

Arno mobilya yatak odası modelleri ise, Avrupa ve Uzakdoğu çizgilerini birarada sunmakta ve çok farklı seçenekleri portföyünde birleştirmekte. Arno yatak odası modelleri içerisinde ise en çok dikkati çeken modeller, Wall, Wall Beyaz, Wall Genç, Rose, Lego, Güneş, Fırtına, Tokyo, Atlantik ve Best yatak odası takımları olarak görülebilir.

Arno mobilya modern ve klasik çizgileri aynı mağazada bulabileceğiniz özel bir marka, bunun yanı sıra, fiyat alternatifleri açısından alabileceğiniz en uygun fiyatlı mobilyaları Arno mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. Arno mobilya modelleri ile ilgileniyorsanız, kesinlikle Arno bayilerine uğramanız gerekiyor. Bayi haricinde ürün satan satış noktaları, bayiler kadar düşük fiyatlar sunamayabilir. Bu nedenle Arno Mobilya ürünlerini, Arno bayileri üzerinden satın almanızı öneririz.

 

Arno Mobilya Modelleri ve Fiyatlarını İnceleyelim:

 

Arno Mobilya Yemek Odaları

 

 

Arno Mobilya Yatak Odaları

 

 

Arno Mobilya Yaşam Üniteleri

 

 

Arno Mobilya Salon Takımları

 

 

Arno Mobilya Maksi Takımlar

 

 

Arno Mobilya Köşe Takımları

 

 

Arno Mobilya Koltuk Takımları

 

 

Arno Mobilya Genç Odaları

 

 

Arno Mobilya Bazalar ve Yataklar

 

 

Arno Mobilya Bahçe Mobilyaları

 

 


One thought on “Arno Mobilya Modelleri ve Fiyatları

  1. Biz ikibucuk sene once arno mobilya aldik malesef ortadan kirildi ve sunta kalite yok ana malzemesi sunta ve cok uzulduk biz cocuklarimizin okulundann kisip cok pahali ikibicuk sene once dort milyara aldik yazik cok pismanim insallah okurlar ve bu hatayi telafi ederler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir