2016 Alfemo Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Alfemo mobilya 1997 senesinde kurulmuştur ve bu seneye kadar, her sene atılımlarına devam ederek, gerek tesislerini, gerekse, mağazalarını sürekli genişleterek bu günlere kadar gelmeyi başarmıştır. Özellikle fonksiyonel mobilya modelleri tasarlayarak, kullanıcıların uzun yıllar, dayanıklı mobilyalara sahip olmalarını sağlayan Alfemo mobilya, en çok dayanıklılık ve ikinci planda da, tasarım kalitesi açısından tercih edilmektedir.

Özellikle son yıllarda yapmış olduğu tasarım açısından büyük hamleler sayesinde, sadece ülkemizde değil, dış ülkelerde de adından söz ettirmeyi başarmış bir firmadır. 2016 senesi Alfemo mobilya açısından altın yıl olarak nitelendirilmekte. Bu sene tasarım ekibine yapmış olduğu yatırım ve mobilyaların kalite standartlarını yükseltmesiyle, adından daha çok söz ettirecek gibi gözüküyor.

Özellikle 2016 Alfemo mobilya koltuk takımları, hem modern tarzda, hem de avangard tarzda pek çok modeli portföyünde barındırıyor. 2016 Alfemo koltuk modelleri içerisinde en çok ilgiyi görecek olan modeller ise, canlı renklere sahip kadife kumaşlardan üretilmiş olan modeller olacak gibi. Bunun yanı sıra bazı Alfemo koltuk modelleri arasında chester detaylarında olduğunu görmekteyiz. Onun dışında 2016 Alfemo avangard koltuk takımları ve modern düz çizgilere sahip koltuk takımları da yer almakta. Salonu geniş ve yer problemi olmayan evlerde çok şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Sezonun 2016 koltuk modası, koyu renk duvar kağıtlarıyla, beyaz ve sarı renklerde tasarlanmış olan koltuk modelleri olarak dikkati çekiyor.

2016 Alfemo koltuk takımları ve fiyatları, tüm detaylarıyla incelendiğinde, bir evin tüm salonunu döşeyebileceğiniz koltuk takımları ve tamamlayıcı ürünlerin Alfemo mağazalarında yer aldığını göreceksiniz. Ayrıca bu kadar çok seçeneğin, böylesine uygun fiyatlara satılabiliyor olması da şaşırtıcı. Sizlerde koltuk takımı almadan önce, internet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma ile, kesinlikle size en yakın Alfemo bayisini ziyaret etmelisiniz.

 

2016 Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları

Salon, misafirlerimizi ağırladığımız en şık olması gereken mekanlardan birisidir. Salonlar, evin özel dekore edilmiş bölümleridir genelde çünkü daha fazla özen gösterilmektedir evimizin bu bölümüne.

alacati-salon-takimi

 

2016 Alfemo Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Alfemo genç odası başta olmak üzere yatak odası, oturma grubu , yaşam üniteleri, kanepe, yatak, baza ev tekstili ve tüm bu ürünlere kombinasyon sağlaması için halı modelleriyle tüketicisinin karşısına çıkmaktadır. Alfemo oturma grupları , ister klasik isterseniz modern tarz çeşitleriyel zevkinize uygun seçeneklerle mağazalarda siz değerli müşterilerini beklemektedir. Renk olarak zengin çeşitliliğe sahiptir.  Alfemo Mobilya oturma grupları modelleri…

elvira-oturma-grubu

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir