2015 Tekzen Koltuk Takımları

Ev dekorasyonunda lider markalardan bir tanesi olan Tekzen bu yıl da en yeni ve çok çeşitli mobilya koltuk takımlarını piyasaya sürmüştür. Yılın bütün unsurlarından bir parça taşıyan bu modeller 2015’in modasını olduğu gibi yansıtmaktadır. 2015 mobilya ve koltuk takımları, evinde spor bir şıklık isteyenler için rahat koltuklar, zevkinize göre değiştirilebilir kumaşlardan oluşmuştur. Pek çok renk seçeneğini istediğiniz koltuk modeli ile birleştirebilir ve hayalinizdeki evi gerçek yapabilirsiniz.

Kolay temizlenebilen malzemeden yapılan bu koltuk ve mobilyalar kalitesi ve uygun fiyatları ile de sizi şaşırtacak. İstediğiniz her tarza ve her zevke uygun pek çok model çeşidini Tekzen mağazalarında bulabilmeniz mümkün. Seçtiğiniz koltuklara uygun her türlü mobilyanızı da yine Tekzen mağazalarında bulacaksınız. İster kitaplık, tv ünitesi, yemek masası, sehpaları takım olarak alın isterseniz hepsini tek tek farklı modellerden seçin bu özgürlük tamamen sizin elinizde.

Evinizi dilediğiniz gibi Tekzen mağazalarına gelerek hayalinizdeki gibi şekillendirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu mağazada aradığınızdan çok daha fazlası sizi bekliyor olacak. Bunun yanında isteğinize göre seçtiğiniz koltuk modelinin yüzlerini değiştirtebilir farklı kumaş ve desenlerle zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Her şeyi takım olarak alma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamakla birlikte sadece size lazım olan parçaları da alabilirsiniz. Mesela bir yatak odası takımı arıyorsanız makyaj masasını almayabilirsiniz. Kendi dekorasyonunuzun yönetmeni siz olun. Özellikle de yaz ayları çiçek desenli pek çok koltuk modeli satılmıştı. Bunun dışında renkli koltuklar da 2015 yılında çok dikkat çeken koltuk modellerinden oluyor. Pek çok yastıkla zenginleştirebileceğiniz modellerden de dilediğinizi seçebilirsiniz. Mobilyalarınızı da evinizin dekorasyonuna uydurabilir ve en yeni en güzel en kullanışlı modelleri alarak evinizi zenginleştirebilirsiniz.

 

2015-tekzen-koltuk-takimlari-1

2015-tekzen-koltuk-takimlari-2

2015-tekzen-koltuk-takimlari-3

2015-tekzen-koltuk-takimlari-4

2015-tekzen-koltuk-takimlari-5

2015-tekzen-koltuk-takimlari-6

2015-tekzen-koltuk-takimlari-7

2015-tekzen-koltuk-takimlari-8

2015-tekzen-koltuk-takimlari-9

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir