2015 Ev Aksesuar Modelleri

Ev aksesuar modelleri, her eve göre farklılık gösterir. Çünkü her ev sahibinden izler taşır. Nasıl herkesin kişiliği farklı ise her evin de yapısı farklıdır. Evinizi daha da kişiselleştirmek ve kendinizle bütünleştirmek istiyorsanız evinizi tamamen kendinize ait hissedebileceğiniz detaylarla tamamlamaya özen göstermelisiniz. Günümüzde yüzlerce çeşit aksesuar modeli bulunmaktadır. Bunların hangisinin sizin evinize en çok yakışacağını ve sizi en çok hangisinin yansıttığına siz karar verirsiniz.

Rahat takılmayı sevenlerdenseniz dağınık bir yapınız olabilir ya da gezginci bir ruha sahipseniz arabalara olan düşkünlüğünüz evinize aksesuar olarak yansıyabilir. Müziğe âşıksanız evinizin bir köşesini gitarlar kaplayabilir. Eviniz her şeyden önce sizin kişisel yaşam alanınız olduğu için kesinlikle sizden izler taşımalı sizi yansıtmalıdır. Evinize gelen kişilerin sizin hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan insanların bile evinizi gördüğünde eviniz, o kişinin aklında sizin hakkınızda fikirler oluşturacak yapıda olmalıdır.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-1

 

Aksesuar seçimlerinizi kişiliğinize ve ev dekorasyonunuza uygun olarak yapmalısınız. Bu şekilde dizayn ettiğiniz ev şık olmanın çok ötesinde sizden izler taşıdığından içinde çok mutlu olacağınız bir alana dönüşecektir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz ortamlar yaratmak sizin elinizde. Aksesuarlarınızın diğer mobilya ve koltuklarınızla da uyum sağlaması evinizin şık durmasını sağlayacak en önemli unsurlardandır. 2015 ev aksesuarları her zevke ve bütçeye uygun çeşitleri içinde barındırmaktadır. Önemli olan doğru parçaları seçip doğru yerlerde doğru şekillerde kullanabilmektir. Her insanın hayalinde yarattığı bir ev resmi vardır. Siz o ev resminin peşinden gidip istediğiniz her ne varsa onu gerçekleştirmelisiniz. Sizin evinizde misafirleriniz değil siz daha çok vakit geçireceksiniz. Bu yüzden başkalarının neleri beğenebileceğini unutup kendi beğendiğiniz aksesuarları almalısınız. Özentilikten kaçınıp kendinize özgü parçalarla evinizi süslemelisiniz.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-5

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir