2016 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

Çilek mobilya 26 yıldır sürdürdüğü mobilya üretimini sadece genç odaları ve bebek odaları üreterek sürdürmekte. Uzun yıllardır sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri ürünlerine yansıtan Çilek mobilya, özellikle bu sektörden kazandığını, yine bu sektöre yatırabilmeyi başarmış ender firmalardan bir tanesi. Çilek mobilya modelleri incelendiğinde çok farklı tarzlarda genç odası modelleri tasarlamış olduklarını görmekteyiz. Zaten Çilek mobilyayı kendi kategorisinde zirveye çıkartan da bu olmuş. Çilek mobilya farklı modelleri ile tüm müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmış, ardından ise kalitesi ile fark yaratarak, insanlara sadece görsel değil, aynı zamanda fonksiyonel ürünler sunduğunu da göstermiş.

Çilek mobilya genç odası modelleri çocuğunuzu bambaşka bir dünyaya götürecek kadar büyüleyici ve masalsı ürünlerle dolu. En çok erkek çocuklar için üretilen korsan Çilek genç odası modeli, revaçta olurken, diğer modelleri de çocukların ve ailelerinin gözdesi konumunda. 2016 Çilek mobilya genç odaları incelendiğinde, daha fazla seçeneği bünyesinde toparlamış olan bir modeller portföyünü görmekteyiz. Özellikle kız çocuklar için tasarlanan beyaz ve pembe rengin hakim olduğu genç odaları çok ilgimizi çekti. Bunun dışında yine erkeklere özel tasarlanan pek çok genç odası modeli de yer alıyor. marka bu iddialı ve gösterişli modellerin yanı sıra, Çilek mobilya sade genç odası takımlarını da müşterilerine sunmakta.

Tüm bunlara ek olarak, 2016 Çilek mobilya genç odaları ve fiyatları ile yine bir farka imza atıyor. Piyasada bulunan bu tarz gösterişli ürünlere nazaran, çok daha uygun fiyatlara satılan ürünler, çocukların ve ailelerinin en sevdiği marka olma imajını yaratmış durumda. Diğer yandan yaygın bayi ağı sayesinde, sağlamış olduğu destek hizmetide çok iyi. Ürünlerin garanti sürelerinin de uzun oluşu ilgi çekici bir özellik.

 

active-genc-odasi-takimi

Active Genç Odası Takımı – 2459 TL

 

flora-genc-odasi-takimi

Flora Genç Odası Takımı – 2499 TL

 

mocha-genc-odasi-takimi

Mocha Genç Odası Takımı – 1427 TL

 

romantic-genc-odasi-takimi

Romantic Genç Odası Takımı – 5017 TL

 

royal-genc-odasi-takimi

Royal Genç Odası Takımı – 2908 TL

 

sl-yakut-genc-odasi-takimi

SL Yakut Genç Odası Takımı – 4845 TL

 

sultan-genc-odasi-takimi

Sultan Genç Odası Takımı – 6837 TL

 


One thought on “2016 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

 1. Cilek Genc Kiz Genc Odasi
  1.443 Tl
  Fiyati Yazan takimi
  Yani Elbise Dolabini istiyorum
  Ama ben Almanya /Mannheim
  Da kaliyorum nasil siparis Vere bilirim lütfen bilgilendire bilir seniz cok memnunum olurum tesekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir