2016 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları

Çilek mobilya 26 yıldır çocuk odası takımları üretimi yapan köklü bir firma. Özellikle çocuk ve genç odalarında, üretmekte olduğu marjinal modeller ile çok yoğun bir ilgi görüyor. Çilek mobilya çocuk odası modelleri, ülkemizde en çok beğenilen ve satılan genç odaları, çocuk odaları ve bebek odaları üretmektedir. Çilek mobilya çocuk odaları, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, dekoratif olarak çok şık ve her biri farklı temalar işlenerek üretilmiş.

2016 Çilek mobilya çocuk odaları, yeni sezonla birlikte çok daha özel tasarımlarla üretilmekte. Çilek mobilya çocuk odasını tasarlayan tasarımcılar, tüm mesailerini çocukların konforu ve odalarının kullanışlı ve estetik olmasına harcıyor. Çocuk odası üreticileri içerisinde, tasarıma en çok yatırım yapan marka Çilek mobilya olarak biliniyor. Çocukların bu markayı bu kadar çok sevmesinin bir diğer nedeni de, farklı konseptlerde ürünler üretmeleridir. Özellikle erkek çocuklar için üretilen, korsan çocuk odası takımı modeli ile büyük ilgi topluyor. Diğer yandan en çok satılan model ise, araba karyolalar, Çilek mobilya araba karyolalar, hem sportif bir görünüm sağlıyor, hem de, tüm erkek çocukların en büyük hayali olma özelliği taşıyor.

2016 Çilek çocuk odası modelleri göz önünde bulundurulduğunda, her çocuğun hayaline uygun farklı konseptlerde ürünler yer alıyor. Ayrıca 2016 Çilek mobilya çocuk odaları ve fiyatları, göz önünde bulundurulduğunda, fiyatların piyasadaki diğer ürünlere nazaran uygun olduğunu göreceksiniz. Ayrıca çocuklar çok hareketlidir ve çocuk odası takımları bu nedenle diğer mobilyalara nazaran daha sağlam olmak zorundadır. Çilek mobilya 26 yıllık deneyimi ve uygun garanti süreleriyle tercih edilebilecek bir marka özelliği taşımaktadır. Çocuğunuzu da yanınıza alarak, size en yakın Çilek mobilya bayisine giderek, tüm 2016 Çilek mobilya modellerini yakından görebilirsiniz.

 

black-pirate-cocuk-odasi-takimi

Black Pirate Çocuk Odası Takımı – 2675 TL

 

championracer-cocuk-odasi-takimi

Champion Racer Çocuk Odası Takımı – 2684 TL

 

firstclass-cocuk-odasi-takimi

First Class Çocuk Odası Takımı – 4524 TL

 

football-cocuk-odasi-takimi

Football Çocuk Odası Takımı – 4236 TL

 

princess-cocuk-odasi-takimi

Princess Çocuk Odası Takımı – 1523 TL

 


2 thoughts on “2016 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları

  1. Champion Taner almayı düşünüyorum iletişim mi alabilirmiyim fiyatlandirirsaniz sevinirim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir