2016 Çilek Mobilya Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları

Çilek mobilya çocuk mobilyası üretiminde Türkiye’nin en tecrübeli firmasıdır. Tüm üretim bandını çocuk mobilyası üretmek üzere kullanan Çilek mobilya, ülkemiz başta olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan büyük bir firmadır. Bebekler bu yaşlarda mobilya seçimlerinde karar vericek nitelikte olmadıkları için, anne babaları bu seçimi yaparlar. Bu noktada kullanışlı mobilyalar seçmek en önemli unsurlardan bir tanesidir. Çilek mobilya ürünleri garanti süreleri açısından, en uzun süre destek veren firmalardan birtanesidir. Bu nedenle bebeğiniz büyüyene kadar rahatlıkla Çilek mobilya ürünlerini kullanabilirsiniz. Çilek mobilya 2016 ürünlerini inceleyecek olursak, özellikle 2016 Çilek mobilya bebek odaları, çok zarif ve ince çizgiler taşımaktadır.

2016 Çilek mobilya bebek odası takımları, içeriğinde yer alan bir çok modül sayesinde, bebeğiniz büyüdüğünde genç odası olabilme özelliğinide taşıyor. Ayrıca çilek mobilya 26 yıllık deneyimi ve imalat teknolojilerinde son noktaya çıkan, üretim tesisleriyle, çocuğunuzun sağlığını korumak için gerekli olan tüm zararsız hammaddeleri, ürünlerinde kullanıyor.

Özellikle 2016 yılında yeni koleksiyonlar tasarlayan Çilek mobilya, bebek odaları içerisinde yer alan pek çok modülüde ürünlerine eklemiştir. Bunlardan bir tanesi de bebek odalarında yer alan emzirme koltuklarıdır.

Son olarak Çilek mobilya bebek odaları modelleri ve fiyatları, incelendiğinde orantılı bir seviyede olduğu dikkat çekmektedir. Bebeğinizi sağlıklı ve güvenli ürünlerle büyütmek istiyorsanız, sizlerde en yakın Çilek mobilya bayisini ziyaret etmelisiniz.

 

baby-cotton-bebek-odasi

Baby Cotton Bebek Odası Takımı – 2920 TL

 

natura-baby-bebek-odasi

Natura Baby Bebek Odası Takımı – 3417 TL

 

romantic-baby-bebek-odasi

Romantic Baby Bebek Odası Takımı – 5036 TL

 

safari-natura-bebek-odasi

Safari Natura Bebek Odası Takımı – 3507 TL

 

softy-bebek-odasi

Softy Bebek Odası Takımı – 4797 TL

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir