2014 Tv Üniteleri

Son yıllarda kullanımının oldukça sıklaştığı ve evlerde televizyon keyfini daha eğlenceli ve konforlu hale getiren tv ünitelerinde bu yıl ön planda olan modellerde farklılıklar gözlemlenmektedir. Duvar ünitelerinde açık renklerin hakim olduğunu ve dekoratif tasarımların hayli çoğaldığını söylemek mümkündür. Geçtiğimiz yıllarda kahverengi ve siyah renklerin yoğunluğu tv ünitelerini ve odanın havasını basık hale getirmekteydi. 2014 tv üniteleri modellerinde ise daha iç açıcı, odayı olduğundan büyük gösterebilecek modeller göze çarpmaktadır.

Duvar ünitelerinde bu yıl sıklıkla kullanılacak gibi görünen led aydınlatma detayları şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Led aydınlatmaların konulacağı yerlerin belirlenmesinde tamamen özgür olunabilir. Fakat önerilen bölgeler televizyonun olacağı alanlara yakın yerlerdir. Ünitelerde işlevselliği artıran bir özellik olarak raf ve dolap sayısındaki artışlar da söz konusudur. eşyaların yerleştirilebileceği ve odayı daha düzenli bir hale getirebilme imkanı sunan bu modeller de oldukça fazladır. 2014 tv üniteleri arasında seçimlerini sadelikten yana kullananlar için de birçok seçenek bulunmaktadır. Tek renk olarak tasarlanan sade modellerde az sayıda raf ve dolap bulunmaktadır. Gösterişli ve abartı hiçbir detayın yer almadığı bu modellerde zarifliğin temsilcileri olarak nitelendirilebilir.

İhtişamı sevenler için oymalı ahşap modeller yer almaktadır. Üniteleri görkemli hale getiren oyma detayları, uyumlu olacak mobilyalar ile birbirini tamamlayarak mükemmel bir görsel sunabilir. Genel olarak keskin hatların gözlemlendiği ünite modellerinde bu yıl oval ve daha yumuşak hatlara rastlanmaktadır. Sağlanan görüntünün iç açıcı olmasında etkeni büyük olan yumuşak hatların kullanılması önerilmektedir. Her zevke ve tarza uygun olarak tasarlanmış olan ünite seçiminde, yılın modası olan modellere göz atmadan karar vermemeniz önerilmektedir.

 

2014-tv-uniteleri-1

2014-tv-uniteleri-2

2014-tv-uniteleri-3

2014-tv-uniteleri-4

2014-tv-uniteleri-5

2014-tv-uniteleri-6

2014-tv-uniteleri-7

2014-tv-uniteleri-8

2014-tv-uniteleri-9

2014-tv-uniteleri-10

2014-tv-uniteleri-11

2014-tv-uniteleri-12

2014-tv-uniteleri-13

2014-tv-uniteleri-14

2014-tv-uniteleri-15

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir