2016 Mondi Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

Mobilya konusunda öncü firmalardan bir tanesi olan Mondi Mobilya, özellikle LCD TV ünite modelleri ve bu ürünlerin fiyatları açısından müşterilerin kalbini kazanmış durumda. Özellikle Mondi firmasının tasarımcıları tarafından geliştirilen LCD TV ünite modelleri, kullanılabilirlik açısından her üründe alıcılara aynı kaliteyi vaat etmekte. Tabii eğer çok fazla eşyanızı bu LCD TV ünite ürününün içinde barındıracaksanız daha büyük modellere bakmanız gerekmekte. Büyüklük açısından üniteyi kullanacağınızın duvarı komple kaplayan modelleri kullanabilirsiniz. Mondi tarafından da üretimi gerçekleştirilen bu TV üniteleri, kullanılabilirlik ve büyük açısından bir hayli kaliteli.

Gelelim bir de fiyat konusuna. Mondi Mobilya TV üniteleri sürekli kaliteli oluşundan ve kullanılabilirlik açısından çok güzel şeyler vaat ettiğinden bahsettik. Peki, bu durum fiyat konusunda da geçerli mi, elbette geçerli. Şöyle ki alacağınız Mondi LCD TV ünite modeli, büyüklüğü ve içinde barındırdığı özellikler açısından fiyatlandırılmakta. Eğer daha sade ve daha küçük bir model tercih ederseniz fiyat konusunda da akıllıca davranmış olacaksınız. Tabii kullanım açısından ihtiyaçlarınızı kafanızda belirlemelisiniz. Zira belki de alacağınız LCD TV ünite modeli size küçük gelebilir.

Mondi compact vitrinlerin işlevselliği ve estetik tasarımları ile evinizde daha keyifli ve güzel zamanlar geçirin. Estetik tasarımlarıyla salonunuza zarif bir görünüm katarak çok daha işlevsel ve rahat bir ev hayatı sunacak. Diğer vitrinlerden ve televizyon ünitelerinden farklı olarak dizayn edilen bu ürünler fonksiyonelliği ile hem vitrin hem kitaplık hem de televizyon ünitesi olarak kullanılacak.

 

elegance-tv-unitesi

Elegance Tv Ünitesi

Modern yaşam alanlarının temel ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar üretiyoruz. Her alandan tasarruf sağlayan, çok amaçlı kullanılan ve estetikten taviz vermeyen tasarımlar… Beyaz bir zarafetin sergilendiği Elegance gibi…

 

eylul-tv-unitesi

Eylül Tv Ünitesi

Kaliteden ödün vermeden, göz alıcı, çağdaş bir dekoru evinize getirmek için tasarlandı. Sadece TV seyretmek için değil, her baktığınızda içinizi açan bir yaşam alanının kapılarını açmak için… Onun ince tasarımı hem hayatı düzene sokar, hem de keyfine keyif katar. Eylül Compact evinizdeki aksesuarlara yer açarken benzersiz bir şıklık katar.

 

grand-tv-unitesi

Grand Tv Ünitesi

Modern yaşam alanlarının temel ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar üretiyoruz. Her alandan tasarruf sağlayan, çok amaçlı kullanılan ve estetikten taviz vermeyen tasarımlar… Beyaz bir zarafetin sergilendiği Grand gibi… Gerek rengi gerek tasarımı ile içinizi açan bir vitrin. Yaşam alanınızı aydınlatacak ve size daha fazla alan sunacak. Fazla yer kaplamadan tüm aksesuarlarınıza yer açarak salona derli toplu, şık ve estetik bir görünüm kazandırır.

 

lalezar-tv-unitesi

Lalezar Tv Ünitesi

O sadece bir vitrin değil! Geniş iç hacmi ile salonun dağınıklığını toparlayan ve ince düşünülmüş ayrıntıları ile yaşam alanlarını kullanışlı kılan bir tasarım. Sizi bekleyen şey ise daha keyifli, daha fonksiyonel bir yaşam alanı ve estetik bir dekor.İster tüm nadide eşyalarınızı sergileyin,ister evin tüm yükünü içinde gizleyin ama bu estetikten ve kaliteden vazgeçmeyin. Yaşama keyif katın, tasarımın ince ayrıntıları ve fonksiyonelliğinden yararlanın. Mekana zarafet katarak tarzınızı yakalayın.

 

larissa-tv-unitesi

Larissa Tv Ünitesi

Ekstra fonksiyonel tasarımıyla salonu derleyip toplayan bu şıklık karşısında TV izlemek o kadar keyifli ki… Kaliteden ödün vermeden, göz alıcı, çağdaş bir dekoru evinize getirmek için tasarlandı. Sadece TV seyretmek için değil, her baktığınızda içinizi açan bir yaşam alanının kapılarını açmak için… Onun ince tasarımı hem hayatı düzene sokar, hem de keyfine keyif katar.

 

mabel-tv-unitesi

Mabel Tv Ünitesi

Kaliteden ödün vermeden, göz alıcı, çağdaş bir dekoru evinize getirmek için tasarlandı. Sadece TV seyretmek için değil, her baktığınızda içinizi açan bir yaşam alanının kapılarını açmak için… Onun ince tasarımı hem hayatı düzene sokar, hem de keyfine keyif katar.Kapladığı alan küçük olsa da dağınıklığı toparlamadaki işlevi büyük! Mabel Compact Vitrin tam da istediğiniz gibi.

 

nepal-tv-unitesi

Nepal Tv Ünitesi

Estetikten taviz vermeden, salondaki alandan çalmadan, derler toplar ve tüm kalabalıklara kuçak açar. Fonksiyonel tasarımıyla salonu derleyip toplayan bu şıklık karşısında TV izlemek o kadar keyifli ki…

 

porto-tv-unitesi

Porto Tv Ünitesi

Kaliteden ödün vermeden, göz alıcı, çağdaş bir dekoru evinize getirmek için tasarlandı. Sadece TV seyretmek için değil, her baktığınızda içinizi açan bir yaşam alanının kapılarını açmak için… Onun ince tasarımı hem hayatı düzene sokar, hem de keyfine keyif katar. Kapladığı alan küçük olsa da dağınıklığı toparlamadaki işlevi büyük! Opsiyonel sehpaları ile her ihtiyacınıza cevap verecek olan Porto Compact Vitrin tam da istediğiniz gibi.

 

romantica-tv-unitesi

Romantica Tv Ünitesi

Öyle bir mobilya düşünün ki hem televizyonunuz hem de eviniz için estetik bir zemin oluştursun, kabartmalı çiçek motifleri ve bölmelerindeki dekoratif kulplarıyla tüm gözleri üzerine çeksin. Geniş iç hacmiyle salonun dağınıklığına son veren, aksesuarlarınıza yer açan estetik bir tasarım, Romantica. Evinin dekorasyonuna romantik bir dokunuşta bulunmak isteyenlere…

Geniş iç hacmiyle salonun dağınıklığına son veren, aksesuarlarınıza yer açan estetik bir tasarım, Romantica. Evinin dekorasyonuna romantik bir dokunuşta bulunmak isteyenlere…

 

vegas-tv-unitesi

Vegas Tv Ünitesi

Her ayrıntısında yılın dekorasyon modasının ve modern yaşamın izlerini taşıyor. Kaliteyi elden bırakmadan, modern bir tasarım ile işlevselliğin bir araya geldiği Vegas Vitrin, evinize derli toplu bir görünüm kazandırırken şıklığıyla da göz kamaştıracak.

 

venita-tv-unitesi

Venita Tv Ünitesi

Tasarımıyla fark yaratan dolap ve çekmece kulpları dekoratif bir unsur olarak Venita TV Ünitesi’ne bambaşka bir hava katıyor. İster tüm nadide eşyalarınızı sergileyin, ister evin tüm yükünü içinde gizleyin ama bu estetikten ve kaliteden vazgeçmeyin. Yaşama keyif katın, tasarımın ince ayrıntıları ve fonksiyonelliğinden yararlanın. Mekana zarafet katarak tarzınızı yakalayın.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir