2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

Evimizi dekor ederken her şeyimizin tam olmasını ve mimariye uygun tasarlamayı düşünürüz. Kendimizce planlar çizeriz ve sıra mobilya seçmeye geldiğinde zorlanırız. Evimizin dekorasyonuna uygun mobilya modelleri bulacağınız Mondi mobilya ile eviniz modern bir görünüme kavuşacak. Portmanto modelleri kullanışlı ve şık tasarımlardır. Seçenekleri ile tanışmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz Mondi mobilya mağazalarından alabilirsiniz.

Mondi mobilya, klasik vestiyer, portmanto modelleri yerine daha dekoratif ve daha fonksiyonel portmantolar, vestiyerler tasarlıyor. Hemen hemen her bütçeye ve her zevke hitap edebilecek vestiyerleri satışa sunan mondi mobilya, özellikle mekandan tasarruf etmek için küçük evlere özel sürgülü kapılı vestiyerler de çok başarılı modeller ortaya çıkarmış. Bunun yanında klasik portmanto çizgilerinin dışına çıkarak bol raflı ve çekmeceli, desenli dolap kapakları, dekoratif renkli aynalı modelleri ile dikkat çekiyor.

Eve girdiğinizde, sizi ilk karşılayan o! Elinizdekileri alıp, nazikçe montunuza yer açan ve zarif çizgileriyle eve zarafet katan. Ayakkabılık ve portmanto özelliği ile her anlamda yaşama kolaylık sunan bu tasarımlar ile evinizi daha güzel ve zevkli kılın.

 

grand-portmanto

Grand Portmanto

Uzun kapaklar üzerinde bulunan dekoratif cam ve avangard ayaklar ile görsel olarak zenginleştirilmiştir. Alt ve üst dolaplarında toplamda 31 adet ayakkabı depolayabilmektedir.

Grand Portmantoyu farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak opak beyaz renk tercih edilmiştir.
– Grand Portmanto ayakkabılık ve Vestiyerden oluşmaktadır.
– Kapak üzerinde ayna vardır.

 

larissa-portmanto

Larissa Portmanto

Country tarzının farklı bir yorumu olan ürün, gösterişten uzak, sıcak, samimi ve mütevazi bir duruş ile ön plana çıkmaktadır. Kullanım kolaylığı sunan bölmeleriyle Larissa portmanto, tercihe göre askılık ve ayakkabılık olarak kullanılabilmektedir.

Gösterişten uzak, sıcak, samimi, mütevazi ve doğal ortam sunan country tarzı Larissa tamamlayıcı ürünlerimiz, doğal ahşap dokusu desenli beyaz ve ceviz renk uyumu, ayna üzerine dantel desen figür, ve renkli kulplar ile göz kamaştıran bir tasarıma sahiptir.

 

porto-portmanto

Porto Portmanto

Evlerin en önemli yardımcı ürünleri arasında yer alan portmantoya farklı bir yorum getiren Porto, düşer kapaklı ayakkabılığı, vestiyer ve ayna uygulamasıyla 3 ihtiyaca birden cevap veriyor. Ürün, kapuçino rengi ile tüm ortamlara uygun bir şekilde sunuluyor.

Porto Portmantoyu farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak cappucino renk tercih edilmiştir.
– Sol kısımda düşer kapaklı ayakkabılık mekanizması mevcuttur.
– Porto Portmanto ayakkabılık ve Vestiyerden oluşmaktadır.
– Kapak Bölümü ve düşer kapak üzerindeki bölüm vestiyer olarak kullanılmaktadır.
– Kapak üzerinde ayna vardır.

 

romantica-portmanto

Romantica Portmanto

Country tarzda tasarlanan Romatica portmanto, yoğun beyaz renk üzerine fitil uygulamaları ve porselen kulplarla ön plana çıkıyor. Ürün görsel zenginliğinin yanında ayakkabılık ve vestiyer olarak kullanım kolaylığı sunuyor.

Romantica portmantoyu farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Ünitelerde kullanılan dekoratif süsler ile porselen kulplar görsel zenginliği artırmaktadır.
– Romantica Portmanto ayakkabılık ve Vestiyerden oluşmaktadır.
– Kapaklı kısımlarda ayakkabı koyabilmek için raflar mevcuttur.
– Vestiyer kısmı uzun ve kısa pardesüler için tasarlamıştır.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir