2016 Mondi Mobilya Modelleri

20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Mondi Mobilya, Şubat 2006’da Boydak Holding bünyesine katılmış olup, kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. Boydak çatısı altında yüzde 500 büyüme kaydeden Mondi, 43.500 m2 kapalı alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 500 aşkın satış noktasın da tüketicisi ile buluşturmaktadır.

“Sizinde Eviniz Güzel Olacak” sloganı ile yola çıkan Mondi Mobilya, ev dekorasyonu için kaliteden ödün vermeden, şık ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Fonksiyonel, estetik ve dekorasyon modasını oluşturan trend renklerden oluşan oturma grupları, koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odası ve ev tekstili ürünleri ile gelecek dönemde de fonksiyonel ve estetiği ön planda tuttuğu yeni trend ürünleri ile tüketicilerinin gönlünde taht kurmaya hazırlanmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından da ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı ve fonksiyonelliği ön planda tutan tasarımlarıyla sürekli kendini yenileyen Mondi, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakalamaktadır.

Yurtdışı pazarlarda da her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen Mondi Mobilya, başta Amerika, ,İngiltere, Almanya, İtalya olmak üzere 40 a yakın ülkeye toplam üretimin %8–10 oranında ihracat yapmakta ve pazar payını her geçen gün daha da artırmaktadır. Yeni bayilik süreçleri, hizmet kalitesindeki artışı ve yenilenen ürün gamı ve çeşitliliği ile Mondi mobilya pazarında yeni açılımlar yaratmayı hedeflemektedir. Mevcut kapalı alanların metraj, modernizasyon ve makine parkı açısından yenilenme ve genişletilme süreçleri, yeni model ve ürün çeşitliliği için kapasite artırımı ile Mondi, yeni yatırımlarını art arda hayata geçirmektedir.

 

2016 Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Ev dekorasyonu için alacağınız koltuk modelleri, günümüzde bir çok farklı mobilya firmaları tarafından son derece şık tasarımlarla üretiliyor. Bunlardan biri olan Mondi mobilya,koltuk takımları konusunda gerçekten çok şık modeller tasarlamış. Ev dekorasyonu yanı sıraofis dekorasyonu için de kullanılabilecek kadar modern çizgileri olan mondi koltuk takımları, ortalama 2.500 TL den başlayan fiyatlara sahip.

Üstelik son derece uygun ödeme koşulları ve kampanyalı ürünleri de var. Yeni modeller için mondi mobilya mağzasına kesinlikle uğramalısınız…

mabel-delux-koltuk-takimi

 

2016 Mondi Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları

20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Mondi, Şubat 2006’da Boydak Holding bünyesine katılmış olup, kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. Boydak çatısı altında yüzde 500 büyüme kaydeden Mondi, 43.500 m2 kapalı alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 500 aşkın satış noktasın da tüketicisi ile buluşturmaktadır.

trento-delux-takim

 

2016 Mondi Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Mondi Mobilya köşe koltuk takımları çeşitli renk ve model seçeneği ile her zevke hitap etmektedir.

Köşe koltuk takımları hem salonlarımızda hem de ofis ortamlarında çok sık tercih edilenmobilya türüdür. Modern görünümüyle kullanılan ortamlarda şıklığı ve zerafetiyle beğenileri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

mabel-kose-takimi

 

2016 Mondi Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2014 Mondi Mobilya Yatak Odası Takımlarıyeni sezon için görücüye çıktı. evdemob.com olarak Mondi yatak odası modellerini siz değerli site takipçilerimiz için araştırdık. Mondi 2014 için, sezona çok hazırlıklı ve morelli başlıyor. Ürettiği özgün tasarım yatak odası modelleri ile 2014′te adından çok söz ettireceğe benziyor.

mabel-yatak-odasi-takimi

 

2016 Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Sıradan bir yemek odası yerine hem kullanışlı hem de tasarım olarak beğenileri üzerine toplayan bir yemek odası takımına ne dersiniz? Bu soruyu sanıyorum, kimse olumsuz cevaplamaz. Herhalde yemek odasını daha kullanışlı ve daha estetik hale getirmek çoğu kişinin hayalleri arasında yer alıyordur.

elegance-yemek-odasi-takimi

 

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Oturma grupları, yatak odaları, salon takımları, yemek odası takımları yanında yeni sezonda gençleri de unutmayanMondi Mobilya çok şık ve dinamik modellerle gençlerin kalbini feth edecek.

esca-genc-odasi-takimi

 

2016 Mondi Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

Mobilya konusunda öncü firmalardan bir tanesi olan Mondi Mobilya, özellikle LCD TV ünite modelleri ve bu ürünlerin fiyatları açısından müşterilerin kalbini kazanmış durumda. Özellikle Mondi firmasının tasarımcıları tarafından geliştirilen LCD TV ünite modelleri, kullanılabilirlik açısından her üründe alıcılara aynı kaliteyi vaat etmekte. Tabii eğer çok fazla eşyanızı bu LCD TV ünite ürününün içinde barındıracaksanız daha büyük modellere bakmanız gerekmekte.

grand-tv-unitesi

 

2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

Evimizi dekor ederken her şeyimizin tam olmasını ve mimariye uygun tasarlamayı düşünürüz. Kendimizce planlar çizeriz ve sıramobilya seçmeye geldiğinde zorlanırız. Evimizindekorasyonuna uygun mobilya modelleribulacağınız Mondi mobilya ile eviniz modern bir görünüme kavuşacak. Portmanto modellerikullanışlı ve şık tasarımlardır. Seçenekleri ile tanışmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz Mondi mobilya mağazalarından alabilirsiniz. Fiyatları 469 TL’den başlayan uygun imkânlarla sizleri beklemektedir.

porto-portmanto

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir