2014 Mobilya Kampanyaları

Her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden farklı modeller ile müşterilerinin karşısına çıkan mobilya markaları rekabetten ve müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok kampanya yapmaktadır.

Piyasada her geçen gün artan mobilya markaları arasında oluşan sıkı bir rekabet vardır. Her markada olan ve sadece birkaç farklı yönleri olan mobilyaların müşteriler tarafından seçilmesinin tek nedeni mobilya markalarının yaptığı kampanyalardır. Yeni evlenmiş bir çiftin düğün masrafları ve diğer oluşan masraflarından dolayı evlerini istedikleri gibi döşemek isteseler de belli bir bütçeye sahip olduklarından dolayı yaptıkları tercihler uygun ama bir o kadar da kaliteli olan mobilyalardan yana olmaktadır. Bu sayede mobilya markaları uygun fiyatta kaliteyi satmalarından dolayı rakipleri arasında seçilme nedeni olmaktadırlar. Aynı zamanda uzun süre aynı mobilyayı kullanan değiştirmek isteyen müşteriler de mobilya değiştirmek için belli bir ücret ayırmaktadır. Bu gibi belirli bir ücret ile evinde değişiklik isteyen kişiler için mobilya markaları 2014 yılında kampanyalar yaparak müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadırlar.

2014 yılında yapılan mobilya kampanyalarında firmalar müşterilerinin memnuniyeti için oldukça fazla çalışmaktadır. Her zevke ve bütçeye uygun olarak üretilen mobilya modelleri ile rakiplerinden bir adım önde olmak için yaptıkları birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyaları ister nakit olarak ister de kredi kartı ile satın alma imkânları sunan marka mobilya firmaları, müşterilerin yüzlerini güldürmektedir. Her geçen sene daha iyi mobilya üretiliyor ve bu üretilen mobilyaların her bütçeye göre uygun fiyatlar ile satışa sunduğu görülmektedir. Bu uygun fiyatlar karşısında müşterilerin yapması gereken şey sadece istedikleri renk ve modeli belirlemek ve bu modelleri evlerine uygun şekilde seçmektir. Bu sayede müşteriler evlerini kendi zevklerine göre uygun fiyata döşeyebilmektedirler.

 

2014-mobilya-kampanyalari-1

İçinizi ısıtacak fırsatlar İpek Mobilya’da. Belirtilen ürünlerde % 20 indirim, üstelik BONUS’a 9 taksit.

 

2014-mobilya-kampanyalari-2

Kilim Mobilyada 31 Mart 2014’e kadar World’e özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı !..

 

2014-mobilya-kampanyalari-3

Bebek, çocuk ve genç odalarında mobilyadan aksesuara kadar birçok üründe yılın son kampanyası ile çocukları düşlerindeki oda ile buluşturmayı hedefleyen Çilek’in %40’a varan indirim olanakları ve Peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı başladı.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir