2014 Merinos Halı Modelleri

Bir mekanda dekorasyon yapılacaksa halılar bu dekorasyonun değişmesi gereken ilk aksesuarlarındandır. Bir mekânda dekorasyona sadece halıları değişerek bile başlasanız dekorasyon kendini hissettirecektir

2014 yılına dekorasyon anlamında en fazla damga vuran sektör hiç şüphesiz ki halı sektörü. Birbirinden güzel halı modellerini üreten firmalara her geçen gün bir yenisi eklenmekte. Sektörün öncü firmaları rekabetten en iyi şekilde payını alabilmek için çeşitli modellerde ve çeşitli desenlerde halılar üretirken birbirinden güzel kampanyaları da müşterilerine sunmakta.

Merinos halı sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi ile birbirinden güzel halı modellerini kullanıcılarla buluşturan firmalardan bir tanesi. Çeşitli dekorasyonlara uygun olarak üretilen merinos halılar, insan sağlığına uygun yapılarda üretilirken garanti kapsamında olmaları da merinos halıları cazip kılan bir başka faktör.

Çocuk odalarına ve diğer odalarına uygun yapılarda üretimler yapan merinos halı Türkiye’nin her yerindeki bayilikleri aracılığı ile ürettiği halıları müşterilerinin beğenisine sunmakta.  Açık ve koyu renklerde üretilen merinos halıların üzerindeki desenler ise kullanıcıların oldukça beğenisini toplamış durumda. Merinos halılarla dekorasyonunuza göz zevki katabilirsiniz.

Merinos halının 2014 modelleri arasında son derece iyi modeller bulunurken marka haline gelen bu halı, çeşitli yarışmalarda düzenlemektedir. Üniversiteler arasında halı deseni yarışması düzenleyen firma bu konsepti ile daha çok insanla bütünleşmek ve onların beğenilerini kazanmayı amaçlamaktadır. Siz de hemen Merinos halıya gelin halılarınızı seçin.

 

merinos-hali-verda

VERDA HALI

 

merinos-hali-ramses

RAMSES HALI

 

merinos-hali-volga

VOLGA HALI

 

merinos-hali-klasik

MERİNOS KLASİK HALI

 

merinos-hali-verda

VENÜS HALI

 

merinos-hali-love-story

LOVE STORY HALI

 

merinos-hali-lavi

LAVİ HALI

 

merinos-hali-veronica

VERONİCA HALI

 

merinos-hali-kokteyl

KOKTEYL HALI

 

merinos-hali-yanki

YANKI HALI

 

merinos-hali-sunrise

SUNRİSE HALI

 

merinos-hali-yasmine

YASMİNE HALI

 

merinos-hali-nisantasi

NİŞANTAŞI HALI

 

merinos-hali-shaggy-fashion

SHAGGY FASHİON HALI

 

merinos-hali-simli-paris

SİMLİ PARİS HALI

 

merinos-hali-tibet

TİBET HALI

 


3 thoughts on “2014 Merinos Halı Modelleri

  1. Biraz önce yanlış lik yaptım VERONİCA YI beğendim özellikleri fiyatı nasıl alabirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir