2014 İpek Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

2014 ipek mobilya köşe takımları, geleneksel çizgiyi ve modern çizgiyi bir arada barındıran bir çok seçenek sunuyor. Özellikle diğer mobilya takımları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek modeller sunması; geniş ailelerin ya da mobilyalarında değişiklik yapacak ailelerin köşe takımı ihtiyaçlarını sorun yaşamadan gidermelerine olanak tanıyor. Nitekim yeni bir mobilyada en önemli unsur diğer mobilyalar ile renk ve stil konusunda uyumlu olmalarıdır.

2014 ipek köşe takımlarında ilk göze çarpan unsur, şıklığın kullanışlılık ile bir araya gelmesi oluyor. Genelde köşe takımlarında sadece uyumlu ve estetik bir görüntü önemli olur idi. Zira, koltuk takımları ve diğer mobilyalar ile insanlar eşyaları saklama ya da derleme ihtiyaçlarını gidermekte idi. 2014 yılı içerisinde İpek Mobilya’nın sunduğu bazı köşe takımlarında ise bu durum tamamen değişiyor. Köşe takımlarını da oldukça farklı açılardan rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Renk konusunda da oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sunan İpek mobilya, kırmızı ve siyah renkleri, gri ve siyah tonları, eflatun ve beyazı, kahverengi ve tonlarını oldukça profesyonel bir şekilde birbirinden farklı konseptlerde kullanmış.

Sizler de bu renk ve konsept seçenekleri arasında zevklerinize ve evinize en uygun köşe takımını seçebilirsiniz. Bu konuda mağazaya gitmeden önce aşağıda yer alan görseller sayesinde kapsamlı bir ön bilgi edinebilir, köşe takımlarını daha detaylı bir şekilde inceleme şansı sayesinde daha rahat karar verebilirsiniz.

 

ipek-mobilya-deren-kose-takimi

DEREN KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1161 TL

* Deren Köşe Takımının uzanma kısmı ile rahat bir oturum sunmaktadır.Değişik renk kumaş ve deri kombinasyonu ürüne modern bir görünüm sağlamaktadır. * Ürünümüzde kol ve alt kasada kullanılan deri ve kumaş şeritler ürüne zengin bir görünüm vermiştir. *Ürünümüzde sırttan makas sistemli yatak ve alt kasalarda eşyalar için geniş bir sandık mekanizması vardır.

 

ipek-mobilya-flower-kose-takimi

FLOWER KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 2235 TL

 

ipek-mobilya-grande-kose-takimi

GRANDE KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 2793 TL

 

ipek-mobilya-retro-kose-takimi

RETRO KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1600 TL

* Retro Köşe Takımının uzanma kısmı ile rahat bir oturum sunmaktadır.Değişik renk kumaş ve deri kombinasyonu ürüne modern bir görünüm sağlamaktadır. * Ürünümüzde yatak mekanizması bulunmakta ,aynı zamanda eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

ipek-mobilya-yanki-kose-takimi

YANKİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1206 TL

* Yankı Köşe Takımının uzanma kısmı ile rahat bir oturum sunmaktadır.Değişik renk kumaş ve deri kombinasyonu ürüne modern bir görünüm sağlamaktadır. * Ürünümüze yerden yüksek ayaklar kullanılmış,kol ve alt kasada kullanılan deri ve kumaş şeritler ürüne zengin bir görünüm vermiştir. *Ürünümüzde sırttan makas sistemli yatak ve alt kasalarda eşyalar için geniş bir sandık mekanizması vardır.

 

ipek-mobilya-bari-kose-takimi

BARİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1629 TL

Ürün 1 adet ikili ,1 adet üçlü ve 1 adet puf olmak üzere 3 parçadan köşe takımı olarak yapılmıştır. Köşe takımımızın tamamı deriden veya kumaş ve deri kombinasyonundan oluşmaktadır. Ürünümüzün ikili modülünde zıplamalı yatak mekanizması, üçlü modülünde ise sandık özelliği vardır. Ürünümüzün oturum yerlerinde yapılan fitil uygulaması ve dış kollardaki çift dikiş uygulaması ürüne farklı bir hava kazandırmıştır.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-biga-kose-takimi

BİGA KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 3217 TL

Ürün 1 adet dinlenme, 1 adet köşe ve 4 adet tekli koltuk olmak üzere 6 parçadan köşe takımı olarak yapılmıştır. 3 adet büyük,2 adet küçük dekoratif kırlent bulunmaktadır. Köşe takımımız deri ve kumaş kombinasyonundan oluşmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur

 

ipek-mobilya-kilyos-kose-takimi

KİLYOS KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 2702 TL

Ürün 2 adet ikili , 1 adet köşe ve 3 parçadan köşe takımı olarak yapılmıştır. Köşe takımımızın tamamı kumaştan oluşmaktadır. Ürünümüzün ikili modülünün birinde zıplamalı yatak mekanizması vardır. Ürünümüzün kollarında, köşede,sehpa üzerinde laminant light panel kullanılmıştır.2 adet dekoratif kırlent kullanılmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-mare-kose-takimi

MARE KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1120 TL

Ürün 1 adet uzanma, 1 adet ikili olmak üzere 2 parçadan köşe takımı olarak meydana gelmektedir. Ürünümüz sade ve modern tarzda tasarlanmıştır. Ürünümüzün ikili ve uzanma koltuğu fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Açılabilen kanepe makası sayesinde çift kişilik yatak pozisyonuna geçmektedir. Uzanma ve ikili modülleri altı sandık olarak kullanılabilir . Üründe İki adet dekoratif kırlenti vardır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-milas-kose-takimi

MİLAS KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 2881 TL

Ürün 2 adet üçlü 1 adet köşe ve 1 adet döner berjer koltuk (opsiyonel)olmak üzere 4 parçadan köşe takımı olarak yapılmıştır. Köşe takımımızın kol ve alt bantlar deri,oturum ve sırt kısmı kumaştan oluşmaktadır. Ürünümüzün köşesinde ahşap raf kullanılarak fonksiyonellik sağlanmıştır .2 adet dekoratif kırlent kullanılmıştır.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-nova-kose-takimi

NOVA KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1992 TL

Ürün 1 adet üçlü uzanma, 1 adet ikili ve 1 adet puf(opsiyonel)olmak üzere 3 parçadan köşe takımı olarak meydana gelmektedir. Köşe takımında 3 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-riga-kose-takimi

RİGA KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1749 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili olmak üzere 2 parçadan köşe takımı olarak meydana gelmektedir. Ürünümüz sade ve modern tarzda tasarlanmıştır. Ürünümüzün ikili ve üçlü koltuğu fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Köşe takımında kanepe makası kullanılmıştır . Kullanılan makas sayesinde yatak olma özelline sahiptir. 3 adet dekoratif bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-valeria-kose-takimi

VALERİA KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1176 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili olmak üzere 2 parçadan köşe takımı olarak meydana gelmektedir. Ürünümüz sade ve modern tarzda tasarlanmıştır. Ürünümüzün ikili ve üçlü koltuğu fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Köşe takımında kanepe makası kullanılmıştır . Kullanılan makas sayesinde yatak olma özelline sahiptir. Üçlü ve ikili sandık olarak kullanılmaktadır.2 adet sırt kırlenti bulunmaktdaır.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-valetta-kose-takimi

VALETTA KÖŞE KOLTUK TAKIMI – 1543 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili olmak üzere 2 parçadan köşe takımı olarak meydana gelmektedir. Ürünümüz sade ve modern tarzda tasarlanmıştır. Ürünümüzün ikili ve üçlü koltuğu fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Açılabilen kanepe makası sayesinde çift kişilik yatak pozisyonuna geçmektedir. Üçlü ve ikili modülleri altı sandık olarak kullanılabilir .Üründe İki adet dekoratif kırlent, 4 adet sırt kırlenti vardır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir