2014 İpek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

Kendine özgü tasarımları ile gönüllerde taht kuran İpek mobilya yıllardır evlere şık havalar katıyor. Rahatlık konfor, şıklığı bir arada kombine eden İpek Mobilya özel tasarım koltuk modelleri ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden modeller arasından zevkinize uygun modelleri alabilirsiniz. Marka üretimde kullandığı kaliteli malzemelerle tasarladığı mobilyaları uzun yıllar dayanan ve rahatlıkla kullanılabilen ürünler üretmektedir. Kumaşları antibakteriyel ve oturduğunuzda yumuşacık ama çökmeyen bir yapısı vardır. Kalitede her zaman öncü olan İpek mobilya uygun fiyat politikası ile çok müşteri kazanmıştır.

Rengarenk modeller arasından deri ya da kumaş modellerle zengin bir koleksiyona sahip olan ipek vazgeçilmez markanız olacak. İlk görüşte konforunu ve kalitesini farkedebileceğiniz modeller ister takım halinde isterseniz parça halinde satın alabilirsiniz. Klasik ya da modern tarz koltuk modelleri ile evleriniz aradığı zerafete ulaşacak. Marka her bütçeye uygun tasarımlar ile sizi zorlamadan uygun fiyata satın alabilmenizi sağlıyor.

 

ipek-mobilya-bahar-koltuk-takimi

BAHAR KOLTUK TAKIMI – 3290 TL

*2 adet üçlü koltuk,2 adet tekli berjerden oluşmaktadır. *Üçlüler 3 kademeli makas sistemi ile hem relax konumuna hem de yatak konumuna gelmektedir. *Değişik renk kombinasyonu ürüne modern bir görünüm vermektedir. *Ürünümüzde yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır.

 

ipek-mobilya-erguvan-koltuk-takimi

ERGUVAN KOLTUK TAKIMI – 3456 TL

*2 adet Üçlü koltuk(sırttan 3 kademeli ters makaslı yatak olabilmektedir) ve 2 adet tekli Berjer den oluşmaktadır.Ürünümüz oturumlarında ve sırtlarında konforu artırmak için komple sünger ve altlarında özel S yay sistemi kullanılmıştır.

 

ipek-mobilya-fly-koltuk-takimi

FLY KOLTUK TAKIMI – 3565 TL

*2 adet üçlü koltuk,2 adet tekli berjerden oluşmaktadır. *Üçlüler 3 kademeli makas sistemi ile hem relax konumuna hem de yatak konumuna gelmektedir. *Değişik renk kombinasyonu ürüne modern bir görünüm vermektedir. *Ürünümüzde yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır.

 

ipek-mobilya-naturel-koltuk-takimi

NATUREL KOLTUK TAKIMI – 3076 TL

 

ipek-mobilya-parma-koltuk-takimi

PARMA KOLTUK TAKIMI – 3034 TL

*1 adet üçlü koltuk,1 adet ikili ve 2 adet tekli berjerden oluşmaktadır. *Üçlü koltuk da çift kişilik yatak mekanizması bulunmaktadır. *Değişik renk kumaş ve deri renk kombinasyonu ürüne modern bir görünüm vermektedir. *Ürünümüzde dekoratif ayaklar kullanılmıştır.

 

ipek-mobilya-sedef-koltuk-takimi

SEDEF KOLTUK TAKIMI – 3369 TL

*2 adet üçlü koltuk,2 adet tekli berjerden oluşmaktadır. *Üçlüler den birinde çift kişilik yatak ve altında eşya koymak için baza bulunmaktadır. *Değişik renk kombinasyonu ürüne modern bir görünüm vermektedir. *Ürünümüzde ahşap dekoratif ayaklar kullanılmıştır.

 

ipek-mobilya-sema-koltuk-takimi

SEMA KOLTUK TAKIMI – 3507 TL

 

ipek-mobilya-yakut-koltuk-takimi

YAKUT KOLTUK TAKIMI – 2883 TL

 

ipek-mobilya-athena-koltuk-takimi

ATHENA KOLTUK TAKIMI – 3090 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 3 adet sırt kırlentİ, 2li koltukta 2 adet sırt kırlenti,Tekli koltuğunda 1 adet sırt kırlenti bulunmaktadır.Üçlüsünde sırttan açılan yatak mekanizması bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-best-koltuk-takimi

BEST KOLTUK TAKIMI – 3658 TL

Ürün 2 adet üçlü,2 adet tekli berjer koltuk ve 1 adet puf olmak üzere 5 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3’lü koltuğunda 4 adet sırt kırlenti 1 adet silindir 2 adet kare dekoratif kırlent bulunmaktadır. Koltuk takımımızın kol önünden başlayıp diğer kol önünde biten kabara çakılarak zenginleştirilmiştir. Ürünümüzün ön kısmına verilen ( C ) şekli farklı bir hava kazandırmıştır.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-elegance-koltuk-takimi

ELEGANCE KOLTUK TAKIMI – 3045 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili 1 adet tekli koltuk olmak üzere 3 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-lego-koltuk-takimi

LEGO KOLTUK TAKIMI – 2646 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt kırlenti 2 adet dekoratif 2li koltukta 2 sırt kırlenti 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır. Ürünümüzü de torba yay sistemi kullanılmaktadır..Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-line-koltuk-takimi

LİNE KOLTUK TAKIMI – 3382 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt 4 adet dekoratif ,2li koltukta 2 adet sırt 4 adet dekoratif kırlent,Berjerlerde bel kırlenti bulunmaktadır.Üçlü ve ikili koltuklarda dekoratif ürüne özelliğini veren ahşap klapalar kullanılmıştır.Üçlü Koltuğunda yatak mekanizması bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-madlen-koltuk-takimi

MADLEN KOLTUK TAKIMI – 3222 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt kırlenti 2 adet dekoratif 2li koltukta 2 sırt kırlenti 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır. Ürünümüzü de torba yay sistemi kullanılmaktadır..Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-perla-koltuk-takimi

PERLA KOLTUK TAKIMI – 2371 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt kırlenti 2 adet dekoratif 2li koltukta 2 sırt kırlenti 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır. Ürünümüzün üçlü koltuğunda zıplamalı yatak mekanizması vardır..Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-prestij-koltuk-takimi

PRESTİJ KOLTUK TAKIMI – 3012 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-ravenna-koltuk-takimi

RAVENNA KOLTUK TAKIMI – 3541 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet ,2li koltukta 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır.Üçlü koltukta çift kişilik yatak mekanizması mevcuttur. Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-samara-koltuk-takimi

SAMARA KOLTUK TAKIMI – 2805 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt 2 adet dekoratif kol kırlenti ,2li koltukta 2 adet sırt 2 adet dekoratif kol kırlenti, Tekli koltuklarında da 2 dekoratif kol kırlenti bulunmaktadır. Ürün dış kollarında kullanılan spor çift dikiş ürünün görümün de şık bir hava vermektedir. Sırt kırlent lerinde kullanılan düğmeler farklı bir hava verilmiştir. Ürünümüzün ayakları plastik olarak tasarlanmıştır.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-santorini-koltuk-takimi

SANTORİNİ KOLTUK TAKIMI – 3434 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt 2 adet dekoratif kırlent, 2li koltukta 2 sırt 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-tila-koltuk-takimi

TİLA KOLTUK TAKIMI – 2376 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda makas sistemli yatak bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-valeria-koltuk-takimi

VALERİA KOLTUK TAKIMI – 2469 TL

Ürün 1 adet üçlü 1 adet ikili 2 adet koltuk olmak üzere 4 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Üçlü koltukta sırttan açılan mekanizma kullanılarak yatak özelliği kazandırılmıştır. 3 lü ve 2 li koltuğunda ikişer adet dekoratif kırlent kullanılmıştır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

ipek-mobilya-vital-koltuk-takimi

VİTAL KOLTUK TAKIMI – 3254 TL

Ürün 1 adet üçlü, 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet puf(opsiyonel) olmak üzere 5 parçadan koltuk takımı olarak meydana gelmektedir. Koltuk takımının 3 lü koltuğunda 2 adet sırt kırlenti 2 adet dekoratif 2li koltukta 2 sırt kırlenti 2 adet dekoratif kırlent bulunmaktadır.Koltuk takımımızın üçlüsünde yatak vardır yatak özelliği oturak öne doğru çekilir sırt kısmı öne doğru yatarak yatak olur.Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir