2016 İder Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

Her geçen gün mağazalarına bir yenisini eklemeye devam eden ider mobilya, en çok kullandığı renkler içinde saflığın temizliğin simgesi olan beyaz rengi mobilyalarında değişik tasarımlarda kullanmaya devam ediyor. Uygun fiyatları ve zengin ürün yelpazesi ile ev kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden ider mobilya, evlerimizin vazgeçilmez mobilyalarından birisi olan lcd tv üniteleriyle salonlarımızı süslemeye devam ediyor. Aşağıda sizin için bir araya getirdiğimi ider mobilya tv ünite modellerini görebilirsiniz.

Modern tasarımları, kalite ve uygun fiyat anlayışıyla buluşturan İder Mobilya, farklı tasarımlardaki TV üniteleri yaşam alanlarınızı keyifli hale getiriyor. Salonunuzdaki detayları ön plana çıkartarak TV izleme keyfinizi ikiye katlayan üniteler, kitaplarınızı, Dvd ya da Blu-Ray arşivinizi koyabileceğiniz çok amaçlı bir kullanım sağlıyor.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için İder Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

apollon-tv-unitesi

Apollon Tv Ünitesi – 1600 TL

 

demre-tv-unitesi

Demre Tv Ünitesi – 1425 TL

 

flora-tv-unitesi

Flora Tv Ünitesi – 1350 TL

 

ihlara-tv-unitesi

Ihlara Tv Ünitesi – 2225 TL

 

kardia-tv-unitesi

Kardia Tv Ünitesi – 1990 TL

 

kronos-naturel-tv-unitesi

Kronos Naturel Tv Ünitesi – 1650 TL

 

lidya-tv-unitesi

Lidya Tv Ünitesi – 660 TL

 

side-tv-unitesi

Side Tv Ünitesi – 1450 TL

 

sidyma-tv-unitesi

Sidyma Tv Ünitesi – 1890 TL

 

truva-tv-unitesi

Truva Tv Ünitesi – 1980 TL

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir