2016 Çilek Mobilya Modelleri

Çilek, 1995 yılında Türkiye’de kuruldu.

Çilek Mobilya amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi.

En iyiye ve en güzele ulaşmak için; teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünlerden güvenlik sertifikalarına ve franchise mağazalarından oda servisi hizmetlerine kadar sektöründe ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdi.

Oluşturduğu özgün oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, ilk yıldan itibaren uluslararası pazarlara açıldı ve dünya mobilya sektörünün önemli markalarından biri oldu.

Bugün geldiği noktada Çilek; yalnızca bebek, çocuk ve gençlere yönelik dünya standartlarında ürünler sunan sektöründe öncü ve lider bir marka konumunda. Uzmanlık alanının net olarak belirlenmesi, Çilek’e ürünlerinde mükemmelliği yakalama imkânı sunarak tasarım ve üretimde fark yaratmasını sağlıyor. Çilek’in amacı; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı bebek, çocuk ve genç mobilya ve aksesuarlarını, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknolojiyle, AB kriterlerine uygun malzemeler kullanarak üretmek. Çilek’in tüm ürünleri, Çilek Garantisi ve GS Kalite Belgesi‘ne sahip.

Tüm dünyada franchise modeliyle genişleyerek uluslararası bir firma olma yolunda hızla ilerleyen Çilek, bugün toplam 5 kıtada, 66 ülkede 444 satış noktasına, 2.000 çalışana, 60.000 metrekare satış alanına sahip.

Yurt içinde ve yurt dışında yaygın satış noktalarıyla tüketicilerine ulaşan Çilek, üç milyondan fazla çocuğun oda arkadaşı oldu. Çilek Ürünleri Çilek Franchise Mağazaları’nın yanı sıra Möbel Pfister (İsviçre), Kika Leiner (Avusturya), A-Mobler (Norveç), Alghanim (Kuveyt), Liverpool (Meksika), Porta (Almanya), Golf & Co. (İsrail), Mac Nobles (İspanya), Hoff (Rusya) ve XXLutz (Almanya) gibi dünyanın prestijli zincir mobilya mağazalarında da satılıyor.

ÜCRETSİZ AİLE REHBERLİK HİZMETİ

Çilek, çocuklarınızla daha sağlıklı bir iletişim kurabilmenizi sosyal sorumluluk olarak görüyor ve yepyeni bir hizmete başlıyor.

Bundan böyle, ücretsiz Çilek Aile Rehberlik Hizmeti‘ni arayarak uzman klinik psikologumuzdan çocuklarınızla ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilir ve onları daha iyi anlayabilmeniz için destek alabilirsiniz.

Pazartesi ve Çarşamba günleri 17:00-19:00 saatleri arasında 444 27 91 numaralı telefonumuzdan veya istediğiniz her an ailerehberi@cilek.com adresinden bu hizmete ulaşabilirsiniz.

 

2016 Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek mobilya, her zaman olduğu gibi ürettiği her ürününün arkasında durmasını biliyor. Kendisine yakışan büyük marka olmanın sorumluluk ve bilinci ile de satış sonrası verdiği servis ve garanti politikası ile de gönlümüzü kazanmasını biliyor.

natura-baby-bebek-odasi

 

2016 Çilek Mobilya Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları

Yılların tecrübesiyle üretim yapan Çilek Mobilya, kaliteli ve renkli seçenekleriyle oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Her sene yenilenen modelleriyle en çok tercih edilen Çilek ürünleri, başta çocuk odaları modelleri ile oldukça rağbet görmektedir. Can alıcı nitelikteki konseptleriyle çocuklarınızın odalarını dekore etmenizde en büyük yardımcınız olacak olan Çilek çocuk odası takımları, klasik tasarımların ötesinde sürekli kendini güncelleyen bir anlayışla üretim yapmaktadır. Zamana uygun modern ürün seçenekleriyle çocukların bir numaralı tercihi olan Çilek çocuk odaları hem kız çocukları hem de erkek çocukları için özel tasarımlar sunmakta.

football-cocuk-odasi-takimi

 

2016 Çilek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençler, mahremiyetlerinin korunması ve bir birey olduklarını daha çok hissedebilmek için odalarına bağlı yaşarlar. Onların dışarıya açılan kapısı oda kapılarıdır. Çünkü dünyalarını genelde odalarında kurarlar. Özellikle ergenlik döneminde odalarının çok büyük önemi olur. Çünkü en buhranlı dönemlerinde kendilerini özgür hissetmek için odalarına kapanırlar. Odalarının dekorasyonu da çok önemlidir. Genç odaları onların kendilerini özgür ve kendi dünyalarında hissedecekleri gibi dekore edilmelidir. Gençler yaratıcıdır. Genç odası takımı alsalar bile muhakkak onu kendi dünyalarına çevirecek ufak aksesuarlarla tekrar dizayn ederler.

royal-genc-odasi-takimi

 

2016 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları

2016 Çilek mobilya ürünleri ni inceleyecek olursak, pek çok yeni model ve tarzın yer aldığı koleksiyonda, özellikle araba şeklinde karyolalar dikkati çekiyor. 2016 Çilek mobilya araba karyolalar, genel olarak spor modellerden oluşuyor ve spor arabaların klasikleşen renklerinden bir tanesi olan, kırmızı araba karyolalar, en çok dikkati çeken ürünleri arasında yer almakta. Özellikle ahşap ve fiber malzemeler kullanılarak üretilen araba karyolalar, hem sağlam, hem de fonksiyonel açıdan çok kullanışlı ve göze hitap ediyor.

gti-araba-karyola-kirmizi

 


One thought on “2016 Çilek Mobilya Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir