2014 Çilek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençler, mahremiyetlerinin korunması ve bir birey olduklarını daha çok hissedebilmek için odalarına bağlı yaşarlar. Onların dışarıya açılan kapısı oda kapılarıdır. Çünkü dünyalarını genelde odalarında kurarlar. Özellikle ergenlik döneminde odalarının çok büyük önemi olur. Çünkü en buhranlı dönemlerinde kendilerini özgür hissetmek için odalarına kapanırlar. Odalarının dekorasyonu da çok önemlidir. Genç odaları onların kendilerini özgür ve kendi dünyalarında hissedecekleri gibi dekore edilmelidir. Gençler yaratıcıdır. Genç odası takımı alsalar bile muhakkak onu kendi dünyalarına çevirecek ufak aksesuarlarla tekrar dizayn ederler.

Çilek mobilya gençleri de düşünen markalardan biri. 2014 Çilek genç odası modelleri ile gençlere farklı konseptlerin kapılarını açıyorlar. Çilek genç odası modelleri gençlerin her konseptine uyum sağlayacak şekilde birçok çeşidi içinde barındırıyor. Gençlerin renkli dünyalarına uyum sağlayan Çilek genç odası modelleri, temelde gardrop, çalışma masası, komodin ve yataktan oluşuyor. Çilek genç odaları gençlerin hobilerini de unutmuyor. Deniz ve yelken seven bir genci bu tarz konseptlerle buluşturuyor. Gizemli ve fantastik şeylere merak duyan gençler için sandık görünümlü komodinleri mevcut. Bu şekilde birçok örnek verilebilir.

Çilek genç odalarının fiyatları da her bütçeye uygun olarak tasarlanmış. Ayrıca, ranza modelleri ve iki yataklı modelleri de mevcut. Süsüne düşkün genç bayanlara, aynalı dolaplar,sadelikten yana olan gençlere, dümdüz parçalar, ahşap görünümünü beğenen gençlere her parçanın geleneksel ahşap görünümünde olduğu birçok alternatif sunuyor.

2014 Çilek Mobilya genç odası takımları Çilek mağazalarından ve Çilek online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

 

cilek-mobilya-mocha-genc-odasi-takimi

MOCHA GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-active-genc-odasi-takimi

ACTİVE GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-royal-genc-odasi-takimi

ROYAL GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-lila-genc-odasi-takimi

LİLA GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-flora-genc-odasi-takimi

FLORA GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-captain-genc-odasi-takimi

CAPTAİN GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-romantic-genc-odasi-takimi

ROMANTİC GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-yakut-genc-odasi-takimi

YAKUT GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-positive-genc-odasi-takimi

POSİTİVE GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-white-chocolate-genc-odasi-takimi

WHİTE CHOCOLATE GENÇ ODASI TAKIMI

 

cilek-mobilya-elegant-genc-odasi-takimi

ELEGANT GENÇ ODASI TAKIMI

 

4 thoughts on “2014 Çilek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

    1. merhaba bende kızıma yakut modeli odayı düşünüyorum fakat kararsızım sizin kullandığınızı görünce sormak istedim memnunmusunuz almaya değermi diye fiyatıda biraz yüksek indirim olurmu acaba olmazmı iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir