2016 Cardin Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Anadolu’nun gözbebeği Eskişehir’den ; tüm Türkiye’ye , Türkiye’den adım adım dünyaya yayılan rahatlık ve konforun altında sadece büyük bir marka değil büyük bir emek ve Kültür Başkenti Eskişehir’den başlayan bir öykü saklı…

Biz bu öykünün adına Cardin Concept diyoruz…

Dayanıklı, rahat, konforlu ve fiyatıyla şaşırtan mobilya üretimimizle sektörün lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Cardin Concept 2006 yılında imza atmaya başladığı seyir defterine her geçen gün yeni sayfalar eklerken, ilk günkü heyecanının yanına, her geçen gün büyüyen bir emek ve ilmek ilmek işlediği kaliteyle ayrıcalık katıyor.İleri teknolojiyle üretim kapasitesini her geçen gün artıran Cardin Concept, yurt içinde 65’den fazla şubesi ve yurt dışı bayilikleriyle rahatlık ve konforunu her gün bir adım üste taşıyor.

Yeni sezonun yaklaşması ile beraber mobilya markaları da yavaş yavaş yeni modellerini tanıtmaya başladı. Bu markalar arasında ise Cardin mobilya üretmiş olduğu mobilyalar ile birçok mobilya markasını gölgede bırakacak gibi duruyor. Özellikle yeni sezonun ve modanın renklerini üzerinde taşıyan bu modeller sayesinde sizde aradığınız tarzdaki mobilyaları kolayca bulabileceksiniz.

Cardin mobilya tarafından üretilen yeni mobilyalarda en çok göze çarpan hiç kuşkusuz ki yeni sezonun renkleridir. Daha çok açık renklerin tercih edildiği bu mobilyalar şıklıkları ile göz doldurmayı başarıyor. Bu şıklık sayesinde de evinize istediğiniz zarafeti kazandırabiliyorsunuz. Ancak Cardin mobilya sizlere sadece açık renkli mobilyalar sunmuyor. Bunların yanı sıra bir klasik haline gelmiş koyu renklerde yine Cardin mobilyada karşınıza çıkacak. Ayrıca bu renklerin karıştırılması ile oluşturulan mobilya modelleri de yine Cardin mobilyada sizi bekliyor olacak.

Cardin mobilya üretmiş olduğu mobilyalarda sadece şıklığa değil aynı zamanda konfora da önem veriyor. Özellikle evlerinde şıklık ve konforu bir arada arayanlara hitap eden bu özellikler evinizde daha rahat hissetmenizi sağlayacak. İşten evinize yorgun döndüğünüzde sizde kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeyi tercih eden Cardin mobilya bu amaç doğrultusunda müşterilerine en kaliteli mobilyaları sunuyor. Aldığınız mobilyalarda sizlere garanti veriliyor ve en ufak bir sorunda problemler gideriliyor. Sizde bu sayede Cardin mobilyadan almış olduğunuz mobilyalarınızı ömür boyu eskimeden, yıpranmadan ve modası geçmeden kullanabiliyorsunuz. Üstelik bunun içinde oldukça uygun fiyat ödüyorsunuz.

Sizde eviniz, ofisiniz ya da konakladığınız başka bir yer için şık ve bir o kadarda konforlu mobilyalar arıyorsanız Cardin mobilya sizin için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Sizde Cardin mobilya ile evinize şıklığı ve konforu getireceksiniz.

 

2016 Cardin Mobilya Yataklar ve Fiyatları

cardin-mobilya-tutku-yatak

 

2016 Cardin Mobilya Bazalar ve Fiyatları

cardin-mobilya-manolya-deri-sude-baza

 

2016 Cardin Mobilya Baza Başlıkları ve Fiyatları

cardin-mobilya-sim-deri-kumas-baslik

 

2016 Cardin Mobilya Mutfak Köşe Takımları ve Fiyatları

cardin-mobilya-rosa-mutfak-kose-takimi

 

2016 Cardin Mobilya Kanepeler ve Fiyatları

cardin-mobilya-devin-kanepe

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir