2016 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları

Bellona tv duvar üniteleri ile bundan böyle siz de evlerinizde sıra dışı ortamlar meydana getirebilirsiniz. Evlerinizin en önemli alanlarından biri olan tv köşeleri, her evin farklı bir görünüşe sahip olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle televizyonların yerleştirildiği tv üniteleri, genel ortamın göze hitap eden bir görünüme sahip olması açısından oldukça önemli bir tamamlayıcıdır. Bellona tv duvar üniteleri ise her eve ve her zevke uygun modelleri ile yeni sezona giriş yapmıştır.

Bellona tv duvar üniteleri nelerdir?

Bellona markasına ait tv üniteleri arasında karşımıza vivaldi, monet ve nova gibi birbirinden güzel ve kullanışlı modeller çıkmaktadır. Her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olan modeller, ihtiyaca göre şekillendirilmiş ve beklentileri karşılayacak şekilde üretime alınmıştır. Modellerde tv konuşlandırma alanının yanı sıra özel bölmeler ve gözler, aksesuar ya da kitap gibi objelerin yerleştirilmesi açısından uygundur. Bu özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı modeller olarak görülen Bellona tv duvar üniteleri, ek olarak duvarlara kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.

Hızlı ve kolay bir kurulum sunan üniteler, her eve uyum sağlama özelliğine sahiptir. Oturma salonunuzun alan büyüklüğüne göre size uygun bir modeli Bellona Mobilya bünyesinde bulmanız her zaman için mümkündür. Yapmanız gereken sadece birbirinden farklı modelleri daha yakından görmek ve bunların arasından salonunuza uygun olanı seçmek olmaktadır.

Bellona tv duvar üniteleri sayesinde tv izlemenin keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve mekanlarınızda şık görüntüler meydana getirebilirsiniz. Üstelik bunu oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapabilir ve bütçenize göre bir tv duvar ünitesini Bellona bünyesinde bulma şansına sahip olabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, en yakın Bellona mağazasına uğramadan tv duvar ünitesi almaya karar vermeyin ve gerçek kaliteyi Bellona ile yakalayın.

 

linda-compact-tv-sehpasi

Linda Compact Tv Sehpası

 

aden-duvar-unitesi

Aden Duvar Ünitesi

Ürünün renk kombinasyonunda serimizde yer alan Aden koltuk takımı ile konsept oluşturabileceği gibi bir çok oturma grubu ile konsept oluşturulabilecek tarzda meşe, açık bej ve cappucino renkleri kullanılmıştır.

Aden Duvar Ünitesinde, Kapaklı alan, çekmeceli bölümler, dvd, vcd ve uydu gibi elektronik cihazların rahatlıkla konulabileceği alanlar bulunmakta olup, arka pano üzerinde çeşitli aksesuar tarzında malzemelerin sergilenebileceği açık raflar ve kapaklı bölme bulunmaktadır.

Kapaklı bölme uygulaması üzerinde kullanılan küp şeklinde ki alanın üst kısmında anahtarlı açma/kapama sistemine sahip spot aydınlatma kullanılarak hem görsel zenginlik artırılmış hem de kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Ürün üzerinde bulunan çekmeceler ve kapak menteşelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılarak hızlı çarpmaların önüne geçilerek kullanım ömrü uzatılmıştır.

Ünite üzerinde 120 ekran (47 ınch) tv alanına sahip tv kullanım alanı bulunmaktadır.

 

romeo-compact-tv-unitesi

Romeo Compact Tv Ünitesi

 

belissa-compact-tv-sehpasi

Belissa Compact Tv Sehpası

 

laura-duvar-unitesi

Laura Duvar Ünitesi

 

vella-duvar-unitesi

Vella Duvar Ünitesi

 

tina-duvar-unitesi

Tina Duvar Ünitesi

Tina Duvar Ünitesinde , çekmeceli bölümler , dvd, vcd ve uydu gibi elektronik cihazların rahatlıkla konulabileceği alanlar bulunmakta olup, arka pano üzerinde çeşitli aksesuar tarzında malzemelerin sergilenebileceği tarzda açık raf ve kutulu bölmeler bulunmaktadır. Bu kutulu bölmeler arka pano üzerinde birbirinden bağımsız olarak dizayn edilerek fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

Ürün üzerinde yer alan açık raf ve kutulu bölmeler tüketicilerin kullanım tercihi ve mekana göre tv’nin sağına veya soluna monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Açık raf uygulaması üzerinde dokunmatik açma/kapama sistemine sahip mercekli led aydınlatma kullanılarak hem görsel zenginlik artırılmış hem de kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Ürün üzerinde bulunan çekmeceler de yavaşlatıcı sistem kullanılarak hızlı çarpmaların önüne geçilerek kullanım ömrü uzatılmıştır.

 

juliet-duvar-unitesi

Juliet Duvar Ünitesi

 

venturo-duvar-unitesi

Venturo Duvar Ünitesi

Plazma Tv Ünitesi 140 ekran(55 ınch) konumlandırabilecek tarzda tasarlanmış olup, sağ ve sol gümüşlükler istenildiği takdirde Plazma ünitesi ile birlikte kullanılabilmektedir

 

valentina-duvar-unitesi

Valentina Duvar Ünitesi

 

fabio-duvar-unitesi

Fabio Duvar Ünitesi

 

pablo-duvar-unitesi

Pablo Duvar Ünitesi

Pablo Duvar Ünitesi son derece şık çizgilere sahip olup, oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yerden yüksek ayakları, lambiri etkisine sahip klapaları ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Ünite 2 adet çekmeceden ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Ceviz ve kahve renk konfigürasyonuna sahip olan ünitede çekmece üst bölümde dvd,vcd player -uydu alıcısı gibi cihazların konumlandırılabileceği bölümler bulunmaktadır. Ünite 120 ekran tv konumlandırılabilecek bir alana sahiptir.

 

cordoba-duvar-unitesi

Cordoba Duvar Ünitesi

Cordoba duvar ünitesi modern tasarımının yanı sıra fonksiyonel uygulamaları ile de ön plana çıkmaktadır. Çekmeceli üniteleri, dvd, vcd gibi elektronik cihazların konulabileceği alanlar, raflar ve led aydınlatmalı yan ünitesi ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Codoba Duvar Ünitesi, plazma tv ünitesi ve plazma tv yan ünitesinden oluşmakta olup, yan ünite tüketicilerimizin kullanacakları mekâna göre tv ünitesinin sağına veya soluna monte edilebilir teknik detaya sahiptir.

 

victoria-duvar-unitesi

Victoria Duvar Ünitesi

Dış yüzey kaplama olarak high gloss malzeme kullanılmıştır, bu malzeme diğer kaplamalara göre çok daha uzun yıllar kullanılabilir ve dış etkilere daha fazla dayanıklıdır,

Çekmecelerde gizli raylar kullanılmıştır,

Pano etrafında şerit led aydınlatma kullanılmıştır,

Serinin genelinde kullanılan modele has figürler bu üründe de kullanılarak konsept bütünlüğü sağlanmaya çalışılmıştır,

Çekmece içerisinde Cd lik yer almaktadır.

 

nova-plazma-tv-sehpasi

Nova Plazma Tv Sehpası

 


Bir önceki yazımız olan 2016 Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2014 Modern Perde Tasarımları

Perde bir evin kıyafeti gibidir,  sevgi dolu yuvanızdan dış dünya ile aranızdaki tek kapı şık perdelerdir. 2014 Modern Perde Tasarımları ile...

Kapat