2016 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

Bellona modern ve modüler mobilya tasarımında öncü firmalardan biri, ayrıca tasarlamış olduğu modüler mobilyalar, fabrikasyon seri üretim olduğu için, çok avantajlı fiyatlar sunabilmekte. Bu nedenlerden dolayı, dayanıklı ve kaliteli tasarımlara sahip mobilyalar alarak evlerini güzelleştirmek isteyenlerin markası Bellona. Diğer yandan 2016 senesi mobilya modasında gerçekleşen farklı akımları da çizgilerine katmayı başarmış markalardan bir tanesi. Bellona mobilya 2016 yılı atılımları arasında Bellona köşe koltuk takımlarındaki yenilikler büyük yer kaplıyor. Özellikle modern köşe takımlarından sıkılanlar için avangard çizgiler taşıyan ve farklı tarzları bir arada sunabilen köşe koltuk takımı modelleri yer alıyor.

Köşe takımları eski zamanlarda, sadece oturma odalarında tercih edilen ve evin salon bölgesine yakışmayacağı ve yeterli olmayacağı düşünülen koltuk modelleriydi. Ancak günümüz şartları ve yeni yapılan evlerin, ufak m2’lere sahip olmaları nedeniyle, köşe koltuk takımları bir anda başrole geçmiş oldu. Bu nedenle piyasadaki pek çok mobilya firması, köşe koltuk takımları üretimine başladı. Ancak bunlar içerisinde en kaliteli ve en fazla seçeneği sunabilen Bellona mobilya köşe takımları olarak dikkati çekiyor.

2016 Bellona mobilya köşe takımları arasında, her evin tarzına uygun modelleri bir arada bulabilmek mümkün, ayrıca 2016 yılına özel olarak, daha geniş ve büyük köşe koltuk takımlarının da koleksiyona eklendiği gözlerden kaçmıyor. Bu sayede, daha geniş salonlara sahip evleri dolduracak ve zengin gösterecek koltuk takımı modelleri de yer almış oluyor.

Köşe takımları fiyatları incelendiğinde, köşe takımların, normal koltuk takımlarına oranla, çok daha uygun fiyatlara satıldığını görebilmekteyiz. 2016 Bellona mobilya köşe takımları ve fiyatları, piyasanın en avantajlı ürünleri ve fiyat politikasını sunmakta.

 

Bellona Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 2016

 

step-s-kose-takimi

Bellona Mobilya Step S Köşe Takımı – 2716 TL

Step S Köşe Takımı, yatak ve sandık fonksiyonlarıyla kullanıcıya işlevsel bir ürün olarak sunuluyor. İsteğe göre 3+3 ve 3+2 olarak da sunulan takım, sağ ve sol kullanımıyla da her evin yapısına uyum sağlıyor.

 

step-s-uzanmali-kose-takim

Bellona Mobilya Step S Uzanmalı Köşe Takımı – 1977 TL

Step S Uzanmalı Köşe Takımı fonksiyonel ve ergonomik bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kolayca yatak olmasının yanında baza olarak da kullanılan takım ünitesinde biye ve kapitone detayları da dikkat çekiyor.

 

belissa-kose-takimi

Bellona Mobilya Belissa Köşe Takımı – 4188 TL

Üç renk uygulamasının mükemmel birlikteliğiyle dizayn edilen Belissa köşe takımı, yaz ve bahar esintileriyle salonlara tazeliği taşıyor. Country tarzın en güzel örneklerinden biri olan takım, çiçekli yastıkları, P kol yapısı, biye ve fitil uygulamalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor…

 

elantra-kose-takimi

Bellona Mobilya Elantra Köşe Takımı – 5345 TL

Chester tarzının en önemli örneklerinden biri olan Elantra Köşe Takımı, çift renk uygulaması, göz alıcı dizaynı ile dikkat çekiyor. Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yaklaşan baharın tüm tazeliğini evlere taşıyor.

 

aden-kose-takimi

Bellona Mobilya Aden Köşe Takımı – 3108 TL

Aden Köşe Takımı, hem kolayca yatak olabilmesi hem de sandık olarak kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanında Aden köşe takımı, her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlayabiliyor.

 

tina-v-kose-takimi

Bellona Mobilya Tina V Köşe Takımı – 2813 TL

Salonlara ideal oturma alanları oluşturmak için dizayn edilen Tina V Köşe Takımı, Zero Wall özelliği ile yer kaybı olmadan yatak ve baza olarak kullanılabiliyor. Köşe takımına ek olarak tekli berjer ile renklendirilen ürün, kullanılan desenli kumaş ve köşe takımında kullanılan su yeşili kumaş ile de ince zevklere hitap ediyor.

 

tina-uzanmali-kose-takim

Bellona Mobilya Tina Uzanmalı Köşe Takımı – 1537 TL

Oturma odalarına konforu ve rahatlığı taşıyan Tina Uzanmalı Köşe Takım, özellikle dar mekânlar için kullanım kolaylığı da sağlıyor. Bulunduğu yerde yatak olabilen takım ayrıca baza olarak da kullanılabiliyor. Takım, su yeşili ana kumaş üzerine çiçekli desen yastıklarıyla da görsel bakımdan evleri tamamlıyor.

 

wendy-kose-takimi

Bellona Mobilya Wendy Köşe Takımı -4327 TL

Wendy takım, köşe koltuk, tekli koltuk ve uzun puf ile modern salonlar vadediyor. Yerden yüksek ayakları, ayrılabilen köşe koltuğu ve renkli yastıklarıyla Wendy takım, mavi rengin enerjisini evlere taşıyor.

 

alesta-kose-takimi

Bellona Mobilya Alesta Köşe Takımı – 3963 TL

Pembe, beyaz ve çiçek desenli kumaşların dansıyla dizayn edilen Alesta köşe takımı, sıradan köşe takımlarına göre daha geniş oturma alanı sunuyor. Çiçekli yastıklarıyla uyum içinde sunulan tekli berjer koltuğu ile de salonları tamamlayan ürün, deri özelliğiyle de kolay kullanım sağlıyor.

 

isabel-kose-takimi

Bellona Mobilya İsabel Köşe Takımı – 3308 TL

Kahve ve krem renklerinin sarı biyeler ile hareketlendirildiği İsabel köşe takımı, renkli yastıklarıyla evlere şıklık katıyor. Köşe ve tekli koltuktan oluşan takım; geniş ve konforlu oturma alanı, samimi havasıyla da dikkat çekiyor. İsabel köşe takımı ayrıca takıma uygun orta sehpasıyla da evlerin şıklığını tamamlıyor.

 

step-kose-takimi

Bellona Mobilya Step Köşe Takımı – 2594 TL

Salonunda konfor arayan herkese hitap eden Step köşe takımı, pratik evler için kusursuz bir görüntü sunuyor. Fonksiyonel özellikleri ile kolay kullanım sunan Step köşe takımı ayrıca takımda bulunan tekli koltuk ile de evleri tamamlıyor.

 

step-uzanmali-kose-takimi

Bellona Mobilya Step Uzanmalı Köşe Takımı – 1977 TL

Geniş oturma ve uzanma alanıyla fonksiyonel bir eve sahip olmak isteyenlere hitap eden Step Uzanmalı Köşe Takımı, rahatça ayrılabilen üç parçadan oluşuyor. Ana renk olarak krem kullanılan takım, kahve kapuçino çizgileriyle zenginleştirilerek salonlarda ferah bir görüntü oluşturuyor.

 

style-kose-takimi

Bellona Mobilya Style Köşe Takımı – 4214 TL

Farklılaşma zamanı… Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde br sitile sahip Style Köşe Takımı, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor..

 

levante-kose-takimi

Bellona Mobilya Levante Köşe Takımı – 3913 TL

Çiçekler sundum sana! Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.

 

karla-s-kose-takimi

Bellona Mobilya Karla S Köşe Takımı – 3282 TL

Keyif için ideal Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla S Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.

 

kolin-s-kose-takimi

Bellona Mobilya Kolin S Köşe Takımı – 1942 TL

Evlere yeni bir doku… Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

 

senfoni-kose-takimi

Bellona Mobilya Senfoni Köşe Takımı – 4069 TL

Çok yönlü bir güzellik… Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.

 

bolivya-kose-takimi

Bellona Mobilya Bolivya Köşe Takımı – 4198 TL

Sütlü kahveye ne dersiniz? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Köşe Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.

 

panama-kose-takimi

Bellona Mobilya Panama Köşe Takımı – 2990 TL

Panama Köşe Takımı, oturma odalarına gerek fonksiyonelliği gerekse tasarımıyla farklı bir hava katıyor. Üçlü köşe takımı ve tekli koltuktan oluşan Panama köşe takımı, özellikle üçlü ve tekli ünitelerinin baş kısımlarının kullanıcıya göre ayarlanmasıyla fark yaratırken tüm ailenin konforunu hedefliyor.

 

almina-kose-takimi

Bellona Mobilya Almina Köşe Takımı – 5590 TL

Konfor ve rahatlığı bir arada sunan Almina Köşe Takımı, rahatına düşkün aileler için birebir. Konforlu oturum alanına sahip köşe takımının sağ ve sol mekanizmaları tek hareket ile relax konuma geçebilme ve tekli ürünün TV koltuğu olarak rahatça kullanılmasıyla da dikkat çekiyor.

 


4 thoughts on “2016 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

  1. Güvenilir değil,kumaşı yırtık koltuk göndermişler eve masada bakmamıza rağmen kaç kere değişim yapmalarını söyledik bir sene oyaladırlar yapmadılar ben böyle saçmalık görmedim ve dünyanın parasını alıyorlar hak etmiyorlar

  2. Bana yardımcı olur musunuz ihtiyaç sahibi bir aileyiz koltuk takımı alicaz fiyatta ikram yaparsanız memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir