2016 Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

2016 Bellona Genç Odaları Koleksiyonu Yayınlandı, genç odaları gençlerin hep en sevdiği ve olmasını istediği mobilyalardandır. Çünkü çocukluktan çıkan gençler kendilerine ait birşeylerin olduğu hissetmeleri için ilk odalarında onlara ait, mobilya ve dekorasyona ait malzemeleri severler.

Bizde sizlere Bellona eşsiz genç odası tasarımlarını sunmak istedik. 2016 Bellona Genç Odaları Koleksiyonu Yayınlandı ve aşağıda sergilenmiştir.

 

joyfull-genc-odasi-takimi

JOYFUL GENÇ ODASI TAKIMI

Romantik dokunuşlara sahip Joyful Genç Odası Takımı gençlerin odalarında daha iyi vakit geçirmeleri için fonksiyonel olarak tasarlandı. Birbirinden işlevsel ünitelerden oluşan takım çalışma masası, başlığı, gardırobu , şifonyer ve komodinden oluşuyor.

 

new-f1-genc-odasi-takimi

NEW F1 GENÇ ODASI TAKIMI

Estetik duruşu ve spor hatlarıyla dikkat çeken yeni New F1 Genç Odası Takımı, F1 arabalı karyolası, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla tüm gençlerin ve çocukların dikkatlerini üzerine çekmeye hazır..

 

venturo-genc-odasi-takimi

VENTURO GENÇ ODASI TAKIMI

Country tarzın gençlere özel bir uygulaması olan Venturo genç odası takımı, renkleriyle genç odalarına ferahlık getiriyor. Pembe çiçekli deseni, mobilyalarında kullanılan pembe ve çiçek detaylarıyla her daim tazeliği ve dinamizmi yansıtan takım, gençlerin en güzel yıllarını geçirmek istediği ortamı sunuyor. Venturo genç odası takımı yatak, baza ve başlık, komodin, gardırop, çalışma masası, kitaplık ve şifonyerden oluşuyor.

 

florin-genc-odasi-takimi

FLORİN GENÇ ODASI TAKIMI

Gençlerin hayal dünyasından aldığı ilham ile tasarlanan Florin genç odası takımı, turkuaz ve krem kombiniyle dikkat çekiyor. Gardırop, çalışma masası, yatak, komodin, kitaplık ve şifonyerden oluşan takım, genç odalarına enerji ve dinamizm katıyor.

 

pablo-genc-odasi-takimi

PABLO GENÇ ODASI TAKIMI

Her yaşa hitap ediyor İlk gençlik yıllarında kullanıldığı gibi daha olgun yaşlara da hitap eden Pablo Takım, büyüyüp küçülen seçenekleri ve fonksiyonelliğiyle kullanım rahatlığı sağlıyor.

 

cordoba-genc-odasi-takimi

CORDOBA GENÇ ODASI TAKIMI

Krem ve kahverenginin müthiş uyumuyla sunulan Cordoba Genç Odası Takımı, ilk gençlik yıllarının anılarına eşlik ediyor. Gardıropta uygulanan led aydınlatmalar, kitaplık ve çalışma masasının fonksiyonel kullanım özellikleriyle Cordoba Genç Odası Takımı, gençlerin kendine ait alanlarında özgürce yaşamasını vadediyor.

 

newf1-kirmiziarabalikaryola

NEW F1 KIRMIZI ARABALI KARYOLA

New F1 Arabalı Karyola ile odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz…

 

newf1-beyazarabalikaryola

NEW F1 ARABALI KARYOLA BEYAZ

New F1 Arabalı Karyola ile odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz…

 

tornio-genc-odasi-takimi

TORNİO GENÇ ODASI TAKIMI

Dinamizmi yansıtan bir takım… Gençlerin dinamizmini yansıtan Tornio Genç Odası Takımı, şık ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Genç odalarının her daim düzenli olması için tasarlanan mobilyalar, hoş kıvrımları ve gözleri yormayan dizaynıyla ön plana çıkıyor.

 

portivo-genc-odasi-takimi

PORTİVO GENÇ ODASI TAKIMI

Şirin bir yatak odası Portivo Genç Odası, çocukluktan çıkıp gençliğe adım atanlara hem şirin bir yuva hem de düzenli bir dünya vadediyor.

 

victoria-genc-odasi-takimi

VİCTORİA GENÇ ODASI TAKIMI

Prenseslere layık! Beyaz üzeri kabartma desenlerle tamamlanan Victoria Genç Odası Takımı, genç kızların hayranlık duyacağı detaylarla süslü. Aynalı gardırobu, özel bölmeli şifonyeri, hayal gibi yatak başlığıyla, kızlar bu odaya sahip olmaktan gurur duyacak.

 

natural-genc-odasi-takimi

NATURAL GENÇ ODASI TAKIMI

Ekle, kaldır, genişlet, değiştir! Esnek yapısı sayesinde, kullandıkça yeni ihtiyaçlarınızı fark edebilir, buna göre Natural Genç Odası gardırobuna özellikler ekleyebilir, büyütebilir, ek ünitelerle fonksiyonunu artırabilirsiniz. Natural; kullanışlı olması çok doğal!

 

nova-genc-odasi-takimi

NOVA GENÇ ODASI TAKIMI

Her şeye yer var… Nova ikili ve üçlü gardıropların bir arada kullanılmasıyla, genç odalarında giysi ve eşyaların yerleştirilmesi için yeterli alan elde edilmektedir.

 

loft-genc-odasi-takimi

LOFT GENÇ ODASI TAKIMI

Doğal ahşap rengi ile krem tonlarının bir araya geldiği tasarım harikası bir ürün. Loft Genç odası takımı her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve aynı zamanda uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek, oldukça modern tasarıma sahip bir genç odası.

 

portivo-genc-odasi--takimi-pembe

PORTİVO GENÇ ODASI TAKIMI

Şirin bir yatak odası.. Portivo Genç Odası, çocukluktan çıkıp gençliğe adım atanlara hem şirin bir yuva hem de düzenli bir dünya vadediyor.

 


3 thoughts on “2016 Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

  1. New f1 arabalı karyolanın arka planındaki bonita genç odasının üretimden kalktığı söyleniyor. Peki neden orda yer verdiniz??? Elinizde varsa neden satmıyorsunuz???

  2. 2014 Bellona En Güzel Vitrin Yarışması – TÜRKİYE ŞAMPİYONU Güneşler Bellona – GAZİANTEP.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir