2016 Bellona Bebek ve Çocuk Odası Modelleri ve Fiyatları

Evlerimizin neşe kaynağı olan çocukların, odaları kendi iç dünyalarına ve yaşyalarına uygun renk ve eşyalarla donatılmış olmalıdır. Onlara tahsis edilen odaları sadece bir yatak odası olarak düşünmemek gerekir. Gerektiğinde bir çalışma odası, bir arkadaşla oyun odası gibi çeşitli fonksiyonel amaçlara hizmet etmektedir. Tüm bu amaçlara uygun olan Bellona çocuk odaları modelleri tam olarak ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Çocukların yaşlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen Bellona bebek odaları modelleri ile çocuklarınızın odalarına bambaşka bir görünüm ve ahenk katabilirsiniz.

Bellona firması her zaman çıkarmış olduğu modellerle modaya yön veren öncü bir kuruluş olarak oldukça kaliteli ve modern üretimler yapmaktadır. Ülkemizde önde gelen üreticiler arasında farkı ve tarzıyla ön plana çıkmaktadır. Mobilya üretiminin lider firmalarından olan Bellona Mobilya , çocuk odaları modelleri ile büyük beğeni toplamaktadır. Yeni yıla birbirinden şık ve kullanışlı modellerden oluşan çocuk odası koleksiyonu ile girmeye hazırlanan Bellona, yine çok konuşulacağa benziyor.

Çocukların renkli dünyalarına uygun ürünlerle piyasaya sürülen çocuk odaları modelleri, vitrinlerde yerlerini alarak yeni sahiplerini beklemektedir. Çocuklarınızın odalarını dekore ederken kesinlikle tamamen sizin isteğinize göre seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Çocuklarınızı da uygun olan modellerin seçimi aşamasına dahil ederek onların da isteklerini ön planda tutmalısınız. Bu demek değildir ki tamamen seçimi onlara bırakın. Onların fikirlerini alarak uygun bir dille, kontrol sizde olacak şekilde onları yönlendirebilirsiniz. Çocuğunuzun odasının fiziksel ölçülerine göre uygun bir Bellona çocuk odası modeli mutlaka vardır. Bu yüzden seçim yaparken kesinlikle acele etmeyin ve odanın büyüklüğüne uygun seçimler yapın. Çocuklar hareketli ve enerjik oldukları için odaların mümkün olduğu kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu şekilde çocuklarınız daha rahat hareket ederler. Son olarak cinsiyetine uygun renk ve desenler tercih etmenizde fayda vardır.

 

joyful-bebek-odasi-takimi

Joyful Bebek Odası Takımı

 

joyful-besik

Joyful Beşik

 

venturo-bebek-odasi-takimi

Venturo Bebek Odası Takımı

Pembe ve ladin rengin uyumuyla sunulan Venturo bebek odası takımı, fonksiyonelliği, duruşu ve gerektiğinde çocuk odası olarak da kullanılmasıyla ön plana çıkıyor. Dolap ve çekmece unsurlarında düşünülen detaylar ve geniş saklama alanlarıyla ebeveynleri de düşünen takım, bebek odalarına farklı bir dokunuş sunuyor.

 

venturo-bebek-karyolasi

Venturo Bebek Karyolası

 

venturo-besik

Venturo Beşik

 

tornio-bebek-odasi-takimi

Tornio Bebek Odası Takımı

Bebek Odası Takımında normal ve karyolalı beşik olmak üzere 2 alternatif bulunmakta olup, cibinlik ile hem işlevsellik hem de görsel zenginlik kazandırılmıştır,
Karyolalı Beşik ünitesi ihtiyaca göre büyütülerek 80×190 ebadında bir karyolaya dönüştürülebilecektir,
Karyolalı Beşik ünitesi üzerinde bulunan çekmeceli ve kapaklı dolapların üst kısmı “Bebek Bakım Ünitesi” olarak kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır. Beşik üzerindeki kapaklı dolabın duvara gelmesi durumunda da kullanılması için yukarı doğru açılabilecek teknik detaya sahiptir.
Karyolalı Beşik Ünitesi yan kısmında bulunan korkuluk kısmı, ebeveynlerin bebekleri daha rahat alabilmesi, bebeklerin beşik içerisindeyken daha güvende olabilmeleri için aşağı-yukarı hareket edebilen asansörlü mekanizmaya sahiptir.

 

portivo-bebek-odasi-pembe

Portivo Bebek Odası Takımı – Pembe

 

portivo-cocuk-odasi-kapicino

Portivo Bebek Odası Takımı – Kapiçino

 

tornio-bebek-odasi-takimi

Tornio Bebek Karyolası

 

portivo-bebek-karyolasi-pembe

Portivo Bebek Karyolası – Pembe

 

portivo-bebek-karyolasi-kapicino

Portivo Bebek Karyolası – Kapiçino

 

tornio-besik

Tornio Beşik

Bir önceki yazımız olan 2016 Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yeni Evliler İçin Ev Dekorasyonu Önerileri

Evlenmek kelimesi, adı üstünde ev kurmaktan gelir. Özellikle eski zamanlarda gençlerin çoğunlukla kendi aileleri ile yaşadıklarını ancak evlendikleri zaman kendi...

Kapat