2016 Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Bahçeli bir ev veya geniş balkona sahip olanlar bahçe mobilyası almayı düşünüyorlarsa ilk uğraması gereken mağaza Bellona mağazalarıdır. Bellona bahçe mobilyaları konusunda oldukça fazla ürün çeşidiyle aradığınız bahçe mobilyalarını bulmanıza yardımcı olmaktadır. İster örgü rattan, ister plastik isterseniz, ahşap bahçe mobilya ürünleri bulunuyor. Bu kategori altında ondokuz adet ürün çeşidi bulunuyor. Ayrıca birçok üründe kampanya bulunuyor.

Bellona bahçe mobilyalarının keyfini yazın olukça rahat çıkaracaksınız. Masa ve sandalyeden oluşan takımlarının yanında mini koltuk takımları modelleri de bulunuyor. Minderli yapısıyla uzun vakitler geçirebilir ve rahat edebilirsiniz. Masa modelleri olarak da ister yuvarlak isterseniz de dikdörtgen modellere bakabilirsiniz. Bahçeniz ve balkonunuzun büyüklüğüyle orantılı olarak seçim yapmalısınız. Ayrıca Bellona bahçe mobilyalarının bakımı kolay olduğundan rahatlıkla temizliğini yapabilirsiniz.

Bellona bahçe mobilyalarını görünce başka mağazalara gidemeyeceksiniz.

 

sweet-masa-takimi

Sweet Masa Takımı

Beyazla ahşabın şıklığı, yuvarlak hatlarla buluştu. Bahçelerde geçirilecek en tatlı zamanlar Sweet Masa Takımı eşliğinde olacak..

 

acelya-yuvarlak-masa-takimi

Açelya Yuvarlak Masa Takımı

Sadelik ve estetik bu takımda bir arada ! Konforundan taviz vermeyenler için tasarlanan Açelya Yuvarlak Masa Takımı size eşsiz bir yaz güzelliği vaad ediyor..

 

marina-yuvarlak-masa-takimi

Marina Yuvarlak Masa Takımı

Yaz sıcaklarına mola verin ! Marina yuvarla kmasa takımı ile yaz sıcağına vereceğiniz molalara keyif, konfor ve güzellik katın.

 

marina-oval-masa-takimi

Marina Oval Masa Takımı

Yaz sıcaklarına mola verin ! Marina Oval Masa Takımı ile yaz sıcağında vereceğiniz molalara keyif, konfor ve güzellik katın..

 

acelya-oval-masa-takimi

Açelya Oval Masa Takımı

Sadelik ve estetik bu takımda bir arada ! konforundan taviz vermeyenler için tasarlanan Açelya Oval Masa Takımı size eşsiz bir yaz güzelliği vaad ediyor..

 

meltem-dikdortgen-masa-takimi

Meltem Dikdörtgen Masa Takımı

Konforun şıklıkla birleştiği nokta ! Doğayla baş başa kalıp ruhunuzu dinlendirmek istediğiniz anlarda aradığınız konforu size Meltem Kitabeli Masa Takımı sunuyor..

 

selen-dikdortgen-masa-takimi

Selen Dikdörtgen Masa Takımı

Dilediğiniz an bübüyen keyif ! Büyüyüp küçülebilen masasıyla büyük bir keyfe dönüşebilen tasarım harikası Selen Kitabeli Masa Takımı ile hayatınızda mutluluğa yer açın. Bu konforu ister bahçenizde, ister terasınızda sevdiklerinizle doyasıya yaşayın..

 

rose-kare-masa-takimi

Rose Kare Masa Takımı

Keyifli yaz sohbetlerinize yeni bir boyut katın ! Rose Kare Masa Takımı rengi, tasarımı ve konforuyla keyifli yaz sohbetlerinize ayrı bir boyut katıyor..

 

neva-yuvarlak-masa-takimi

Neva Yuvarlak Masa Takımı

Bahçenizde beyaz bir sayfa açın! Bahçenizle birlikte ruhunuzuda canlandıracak Neva Yuvarlak Masa Takımı ile beyazın güzelliğini yaşayın..

 

carlo-kare-masa-takimi-brown

Carlo Kare Masa Takımı – Dark Brown

Dört dörtlük yaz mutluluğu ! Şıklığın sadelikle buluştuğu Carlo Kare Masa Takımı ile yaz coşkunuzu taçlandırın.

 

carlo-dikdortgen-masa-takimi

Carlo Dikdörtgen Masa Takımı

 

carlo-kare-masa-takimi

Carlo Kare Masa Takımı

 

clara-dikdortgen-masa-takimi

Clara Dikdörtgen Masa Takımı

Beyazın zarafeti bahçenizi saracak ! Güneşin altında pırıl pırıl parlayacak bembeyaz bir takım… Misafirlerinize şıklığı ve konforu bir arada sunmak istiyorsanız tercihinizi Clara Dikdörtgen Masa Takımdan yana kullanabilirsiniz…

 

clara-kare-masa-takimi

Clara Kare Masa Takımı

 

cafe-break-yuvarlak-masa-takimi

Coffee Break Masa Takımı

Detayların güzelliğini bu takımda bulacaksınız.. Yuvarlak hatları, uyumlu renkleri ve kullanışlı tasarımıyla bu yaz bahçelerinizin misafiri, Coffee Break Masa Takımı olacak. Güneşi özleyenlerdenseniz, bahçede yerinizi hazır..

 

manolya-kare-masa-takimi

Manolya Kare Masa Takımı

 

manolya-oval-masa-takimi

Manolya Oval Masa Takımı

 

begonya-oval-masa-takimi

Begonya Oval Masa Takımı

Bir açık hava mekanı bu kadar mı şık olur? Evin içine girmek istemeyecek, masanızın keyfini mevsimin son günlerine kadar doyasıya yaşamak isteyeceksiniz.

 

begonya-yuvarlak-masa-takimi

Begonya Yuvarlak Masa Takımı

 

stare-masa-takimi

Stare Masa Takımı

Rahatlıksa Stare’de Şıklıksa Stare’de. Açık kahverengiyle insanın içini açıyor bu güzel günde. Hem ince hatları ile a yer kaplıyor, hem zerafetiyle kalbimizi fethediyor, sayesinde gözümüz, gönlümüz açılıyor. Şimdi koyu rengi de olan Stare’nin sandalyeleri içi içe geçiyor, az yer kaplıyor. Masanın altında bulunan raf ise son derece kullanışlı.

 

carlo-dikdortgen-masa-takimi-brown

Carlo Dikdörtgen Masa Takımı – Dark Brown

 


2 thoughts on “2016 Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

  1. bahce oturma takimlarina ilgileniyorum ama Fiat lisrenizi göremiyorum .birde izmir ,Sokede Sübeniz Varmi. Cevaplarsaniz sevinirim.Tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir