2014 Bahçe Mobilya Modelleri

Yeşil dolu bahçelerde ya da geniş balkonlarda kullanımları oldukça rahat ve işlevsel olan bahçe mobilyaları, her yıl olduğu gibi bu yılda farklı modellerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Muhteşem manzara karşısında konforlu ve huzur dolu vakitler geçirebilmek için tercih edeceğiniz bahçe mobilyalarında yılın trend modellerini takip ederek karar vermelisiniz. Bahçe mobilya modelleri arasında dikkat çeken rattan oturma gruplarıdır. Bahçelere ve dış mekan dekorasyonlarında kullanımı asla sükse kaybetmeyecek olan rattan oturma grubu modelleri bu yıl da gözdeler arasında yer almaktadır. Görselinin estetikliği, bahçelere, balkonlara ve açık hava mekanlara yakışması ile insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yılın trend modelleri arasında ilk sıradaki yerini korumaktadır.

Bir başka vazgeçilmez 2014 bahçe mobilya modelleri arasında yer alan ahşap mobilyaların katlanabilirliğinin tercih edilmede etken faktör olduğunu söylemek mümkündür. dış mekanlara uyumu ve estetik görünümü ile bu yıla damgasını vuran modeller arasında yer almaktadır. Yaz aylarının yaklaşması ile bahçe mobilya arayışlarında verilen trend tüyolarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçimlerde hem görsele hem de işlevselliğe dikkat edilmelidir. Yaz aylarında bahçe mobilyalarının sık kullanımı, sağlam ve kalite gerekliliğini de beraberinde getirmektedir.

Masa ve sandalyelerin yapımında en çok kullanılan malzemeler arasında plastik ve policarbonlar bulunmaktadır. Dış mekan tasarımları için bahçe mobilya modelleri arasında yer alan trend modeller içinde plastik ve policarbon mobilyalar da bulunmaktadır. yazın cıvıltısını mobilyalara yansıtmak için rengarenk sandalye ve masalar seçebilir, bahçe ya da balkonlarınızda mükemmel bir ambiyans oluşturabilirsiniz. 2014 bahçe mobilya modelleri arasında yer alan en trend modeller sıra ile rattan, ahşap ve plastik olarak belirlenmiştir. Mobilya seçimlerinde karar vermeden yılın hitlerine göz atmanız önerilir.

 

2014-bahce-mobilya-modelleri-1

2014-bahce-mobilya-modelleri-2

2014-bahce-mobilya-modelleri-3

2014-bahce-mobilya-modelleri-4

2014-bahce-mobilya-modelleri-5

2014-bahce-mobilya-modelleri-6

2014-bahce-mobilya-modelleri-7

2014-bahce-mobilya-modelleri-8

2014-bahce-mobilya-modelleri-9

2014-bahce-mobilya-modelleri-10

2014-bahce-mobilya-modelleri-11

2014-bahce-mobilya-modelleri-12

2014-bahce-mobilya-modelleri-13

2014-bahce-mobilya-modelleri-14

 


One thought on “2014 Bahçe Mobilya Modelleri

  1. 2014-Bahçe Mobilya-modelleri-5 fiyatını isticem ve gönderim varmı heryere sizden bir fikir edinmek istiyorum bilgime.tşkrlrr..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir